Neler yeni

Cydia ya giremiyorum

Malesef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar cydia içindeki bütün tweaklarş silmek için cydia substrate adlı tweaki kaldırdım cydia görünüyor ancak giremiyorum ios 12.0 sürümündeyim sorunun çözümü konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Cihaz
İphone 7
Sürüm
İos12.0

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unc0ver içinden Reinstall Cydia yı işaretleyip yeniden jailbreak yapın.

9968

Malesef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam dediğiniz gibi yaptım yaklaşık 15 defadenedim ama olmuyor 38 adım dolup jairbreak onay ekranı geldiğinde komple kapanıp açılıyor cihaz bazende 26 da tekrar kapanıyor neyi yanlış yapıyorum
Ekranda Cydia var ama açılmıyor

Ekli dosyalar

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
restorerootfs açık halde bir kez jb bas ondan sonra reinstall cydia açık halde hep jb bas taki respring atıp jb yapana kadar tabi bunları yaparken 3 kez yeniden başlatacak

Malesef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı dediğiniz şekilde yaptım 4. Kez yaptığımda 38 doldu jairbreak onayı geldi ama ekran gitti tekrar her şey başa döndü olmadı

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
telefon şifresini kapatın. icloud kapatın
airplane moduna alın. öyle deneyin. parmak okuma kapatın. rami temizleyin acik uygulama kalmasın. her jb icin yeniden başlattıgında 2 dk telefonu dinlendirin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aynı dediğiniz şekilde yaptım 4. Kez yaptığımda 38 doldu jairbreak onayı geldi ama ekran gitti tekrar her şey başa döndü olmadı
Koad tweaks ve Reload system deomans kapatın uçak modunda jb yapın jb olunca icleaner açın ve + işaretine bas cydia substrate eklentilerini tümünü devre dışı bırak icleaner respring yapsın ardından uncover load tweaks ve reload system daemonsu tekrar açıp jb jap ve icleanerden tekrar cydia substrate eklentilerini aktif et

Malesef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam iclaner jb olunca Cydia danmı indireceğim orasını anlamadım dediklerinizi yapacağım şimdi telefon devamlı jb denemesinden bir zarar görürmü

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydiadan indireceksin jb den birşey olurmu sorusuna gelince bu hafta 30 oldu benim bilerek yaptığın işlemden zarar gelmez bilmeyerek yaparsan 2 ci de jb den de olursun
Dikkatli yap bir kere yap

engineerdayi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende bir tane tweak yükledim ve respring yaptı jb gitti . Jb yapmaya calışıyorum ama olmuyor.tweaklerin silinmemesi için ne yapabilirim.safe moda alsam o son yüklediğim tweaki silcem ama nafile

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bende bir tane tweak yükledim ve respring yaptı jb gitti . Jb yapmaya calışıyorum ama olmuyor.tweaklerin silinmemesi için ne yapabilirim.safe moda alsam o son yüklediğim tweaki silcem ama nafile
Kardeşim yardımcı olacağım ama biraz beklermisin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uncoveri aç ve load tweaksı kapat ve uçak modunda jb yap

Malesef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yardımlarınız için teşekkürler sağolun iyki varsınız güzel insanlar

Btmnli72

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhabalar hocam cydia var ama girince hemen atıyor yukarda yazdığınız adıları bir bir takip ettim ancak olmuyor sürüm 11.4.1 iphone 6s ve sürümü de jb yide kaybetmek istemiyorum rica etsem bi yardımcı olsanız

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
merhabalar hocam cydia var ama girince hemen atıyor yukarda yazdığınız adıları bir bir takip ettim ancak olmuyor sürüm 11.4.1 iphone 6s ve sürümü de jb yide kaybetmek istemiyorum rica etsem bi yardımcı olsanız

Restore RootFS açıp Jb yaptıktan sonra varolan Cydia yı kaldırmış olursun zaten ardından Reinstall Cydia yı açarak Jb yaparsan sorun düzelecektir.

Btmnli72

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Restore RootFS açıp Jb yaptıktan sonra varolan Cydia yı kaldırmış olursun zaten ardından Reinstall Cydia yı açarak Jb yaparsan sorun düzelecektir.
Hocam dediğinizi yaptım maalesef olmuyor restorefs yapıp cihaz açıldıktan sonra reinstall cydia açtıktan sonra jb bastığım gibi cihaz yeniden başlıyor 3 kere üst üste yaptım 4 te jb yaptı ancak yinede cydiaya giremiyorum
Mesaj düzenlendi:

cydiaya girebiliyorum kaynaklar yenilenmiyor çözümü varmıdır

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam dediğinizi yaptım maalesef olmuyor restorefs yapıp cihaz açıldıktan sonra reinstall cydia açtıktan sonra jb bastığım gibi cihaz yeniden başlıyor 3 kere üst üste yaptım 4 te jb yaptı ancak yinede cydiaya giremiyorum
Mesaj düzenlendi:

cydiaya girebiliyorum kaynaklar yenilenmiyor çözümü varmıdır
Crack repo ve tweak kullanıcılarına sitemizde destek verilmemektedir hocam uyarılarımıza kulak asmayıp bu tür işlerle uğraşmaya devam ederseniz ileride daha kötü senaryolar sizi bekliyor olacak.

Tips
Tips
Üst Alt