Neler yeni

cydia ve jailbreak silme yardım lütfen.

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamın Aleyküm arkadaşlar. unc0ver jailbreak işlemi yaptım. daha sonra silmek istedim. internetten araştırdım ve böyle bir çözüm buldum.
1. Teli kapatıp açıyoruz..
2. Unc0ver Girip ayarlardan Refresh icon Cache ve Restore RootFS (Rec0ver) Açık edin
3.
Yeniden jailbreak yapın.. size iki soru soracak RootFS ok tekrar ok deyin telefon açılıp kapanacak
4.Cydia GARİP BİR ŞEKİLDE AÇILIP KAPANACAK işlem tamamdır..
5 Unc0ver girin Rejailbreak yazıyorsa işLem TAMAM
6. Unc0ver İconu silin..
7. İphone ayarlar./Genel /Sıfırla/ Tüm içerikleri ve ayarları sıfırla .. işlem TAMAM

her şey tamam ama. telefon açıldığında cydia yine gözüküyordu. tamamen silmek için ne yapmam gerekli.

melih190777

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kardeşim o cydia gitmeden kesinlikle fabrika ayarlarına çevirme yoksa telefon elmada kalıyor. Daha dün başıma geldi dfu moddan ios sürümünü yeniden kurmak zorunda kaldım.

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim o cydia gitmeden kesinlikle fabrika ayarlarına çevirme yoksa telefon elmada kalıyor. Daha dün başıma geldi dfu moddan ios sürümünü yeniden kurmak zorunda kaldım.
ben fabrika ayarlarına çevirdim. sorun yok ama cydia yine duruyor. asıl problem onu nasıl silicem

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selamın Aleyküm arkadaşlar. unc0ver jailbreak işlemi yaptım. daha sonra silmek istedim. internetten araştırdım ve böyle bir çözüm buldum.
1. Teli kapatıp açıyoruz..
2. Unc0ver Girip ayarlardan Refresh icon Cache ve Restore RootFS (Rec0ver) Açık edin
3.
Yeniden jailbreak yapın.. size iki soru soracak RootFS ok tekrar ok deyin telefon açılıp kapanacak
4.Cydia GARİP BİR ŞEKİLDE AÇILIP KAPANACAK işlem tamamdır..
5 Unc0ver girin Rejailbreak yazıyorsa işLem TAMAM
6. Unc0ver İconu silin..
7. İphone ayarlar./Genel /Sıfırla/ Tüm içerikleri ve ayarları sıfırla .. işlem TAMAM

her şey tamam ama. telefon açıldığında cydia yine gözüküyordu. tamamen silmek için ne yapmam gerekli.
ciydianın da üstüne basılı tutup sileceksin o kadar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
bu videoyu izleyin ve aynısını uygulayın....

Tips
Tips
Üst Alt