Neler yeni

Cydia Tweak yüklenmiyor

Gelena

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sorum ise kurmuş olduğum tweak silinmiyor bende filza ile usr/libexec/cydia/cydo .exec uzantılı dosyayı sildin bunu silmem sonucunda cydia açılıyor fakat repoların içi boş ve cydia ile başka bir tweak kuramıyorum. Sürüm ios 11.4.1 itunes kullanmak istemiyorum sürüm gidecek :( bundan dolayı JailBreak sıfırlamak veya cydianın tweak kurmasını sağlamak yeterli benim için nasıl çözerim ?

Cihaz
İphone 6s
Sürüm
İos 11.4.1

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
unc0ver ayarlarından Reinstall Cydia* seçeneğini aktif edip denediniz mi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Dediğiniz yeri nasıl yapıcam ? Acemiyim kusura kalmayın un0ver nerde ? Bulamıyorum ben
hangi araçla jailbreak yaptınız? Ek olarak filza ile çöp kutusunu kontrol ettiniz mi

Gelena

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Electra .ipa kullandım cydia impactor ile yükledim telefona filizanın çöp kutusunu boşalttım :( çözüm yokmu cydo. exec dosyasını sildim o olmadığı için instal yapmuyor bana o dasyayı bulabilirmisin kendinde varsa bana kopyalayıp atabilirmisin bende dizine yerleştiririm düzelir diye tahmin ediyorum

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Gönderebiliriz fakat dosya izinlerinide düzenlemeniz gerekecek terminal ile. Konuya çok hakim değilseniz delectra ile temizlik yapıp yeniden jailbreak yapın

Tips
Tips
Üst Alt