Neler yeni

Cydia Sorun ve Safe Mod

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Herkese iyi forumlar. İyi günler. Kendiliğinden telefonum restart attı tekrar jailbreak yapmak istediğimde ya safe moda atıyor yada jailbreak yapmıyor. Tweak leri yüklemeden jailbreak yapmak istiyorum. Yine cydia açılıyor ama aşağıdaki sorunlar çıkıyor karşıma ne kurulu olan tweakler gözüküyor nede repolar yükleniyor yardımcı olur musunuz. Teşekkür ederim.

GG

Ekli dosyalar

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
2 sefer atmışım resimleri kusura bakmayın.

GG

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şimdi ise cydia düzeldi gibi fakat bişey kaldırmaya çalıştığımda aşağıdaki bütün tweakleri kaldırmaya çalışıyor. Ne yapmam lazım kaldırıyım mı ?

GG

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
2 farklı jb aracını kullanmış olabilir misin ?

Sana tavsiyem Delectra ile temiz bir şekilde cihazından jailbreaki kaldırmak sonra da temiz bir kurulum ile yeniden jailbreak yapmak.

ozgozt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Sana tavsiyem Delectra ile temiz bir şekilde cihazından jailbreaki kaldırmak sonra da temiz bir kurulum ile yeniden jailbreak yapmak.
merhaba. ios 12 için delectra kullanilabiliyor mu şu an?
teşekkürler

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Evet malesef öyle oldu uncover a geçmeyi denedim. Ama öncesinde restart attı telefon bende dedim yeni araçla yapıyım jailbreak i. Delectra için forumda konu var mı. Ve jailbreak i silince temiz kurulum nasıl yapacağım. İmzalar kapalı 11.3.1 için.

GG

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Evet malesef öyle oldu uncover a geçmeyi denedim. Ama öncesinde restart attı telefon bende dedim yeni araçla yapıyım jailbreak i. Delectra için forumda konu var mı. Ve jailbreak i silince temiz kurulum nasıl yapacağım. İmzalar kapalı 11.3.1 için.

GG
iOS 11.3.1 isen semirestore 11/ rollectra adl tweaki kur sonra anasayfada rollectra gelecek gir alttaki tiki kapatırsan sadece jb kaldırır açık kalırsa hem jb kaldırır hem sıfırlar telefonu
Mesaj düzenlendi:

merhaba. ios 12 için delectra kullanilabiliyor mu şu an?
teşekkürler
Suan 12 icin araştırayım ona göre ..

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
semirestore 11/ rollectra yükledim ipa olarak yüklemek zorunda kaldım. Çünkü cyida da repolar gözükmüyor oradan yükleyemedim. Fakat butona basınca kapanıyor normal şekilde telefon açılıyor. Restore olmuyor yani. Ne yapmam lazım.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
iOS 11.3.1 isen semirestore 11/ rollectra adl tweaki kur sonra anasayfada rollectra gelecek gir alttaki tiki kapatırsan sadece jb kaldırır açık kalırsa hem jb kaldırır hem sıfırlar telefonu
Mesaj düzenlendi:

Suan 12 icin araştırayım ona göre ..
Lütfen yardım edin rica ediyorum. Safe moda da girebiliyorum normal haline de.

GG

Tips
Tips
Üst Alt