Neler yeni

cydia silme

slaynistley

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
jailbreak ı yanlışlıkla silmiştim ve şuan telefonumda cydia uygulaması var. uygulamaya giremiyorum bastığımda direk çıkıyor. ve arka planda gözüküyor. çok fazla yol denedim bir türlü silemedim telefonumu baya yavaşlattı. ve şuan şarj olmuyor. tek çözüm sıfırlamak sanırım ama şuan telefonumu yedekleyemiyorum başka yolu var mı acaba ?1123011232

Cihaz
iphone 6
Sürüm
11.4.-

Ekli dosyalar

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
telefona reset at ve tekrar jb yapıp denermisin

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak'i sildim ve Jailbreak olmuyor sorunlarını açıklamanız gerekiyor. Yoksa yardımcı olamayız.
"Bu hataları alıyorum, Jailbreak aracı uygulamasını sildim" gibi.

A.kyhn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak'i sildim ve Jailbreak olmuyor sorunlarını açıklamanız gerekiyor. Yoksa yardımcı olamayız.
"Bu hataları alıyorum, Jailbreak aracı uygulamasını sildim" gibi.
Uncoveri yanlışlıkla sildim ve cyda açılmıyor silmek istiyorum reset atmadan ios 12.1 sürümü icin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uncoveri yanlışlıkla sildim ve cyda açılmıyor silmek istiyorum reset atmadan ios 12.1 sürümü icin
Uncover ipa yı tekrar cihazınıza yükleyin ve jb yapın (jb yi cihazdan kaldırmak istiyorsanız Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın)

A.kyhn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uncover ipa yı tekrar cihazınıza yükleyin ve jb yapın (jb yi cihazdan kaldırmak istiyorsanız Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın)
Fakat ben tam olarak anlamıyorum bunları uzaktan yardım yada baska yontem yokmu cihazdan silmem için

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Fakat ben tam olarak anlamıyorum bunları uzaktan yardım yada baska yontem yokmu cihazdan silmem için
Daha önce Uncover ipa nasıl yüklediyseniz tekrar yükleyin.
Daha sonra uncover uygulamasını açın ayarlar bölümünden restore rootfs sekmesini etkinleştirip jb işlemini başlatın.
İşlem sonunda jb cihazdan kaldırılmış olur.
Ve Uncover uygulamasını da normal uygulama siler gibi silin.

A.kyhn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Daha önce Uncover ipa nasıl yüklediyseniz tekrar yükleyin.
Daha sonra uncover uygulamasını açın ayarlar bölümünden restore rootfs sekmesini etkinleştirip jb işlemini başlatın.
İşlem sonunda jb cihazdan kaldırılmış olur.
Ve Uncover uygulamasını da normal uygulama siler gibi silin.
Yukleyemiyorum dosyalarda kaliyor uygulama olarak indiremiyorum herhangi bir link var miydi acaba

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Maalesef dosyalara ekleniyor direk uygulama olarak inmiyor
Uygulama ile işin yok...

Jailbreak/flash bölümünden tekrar Jailbreak bölümüne girin ve en aşağıda "Run Jailbreak " tıklayın.. hata verirse , internetten direk yükleme imkanı sunan siteler var ordan kurun uygulamayı

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
elektra ile jb yapmıştım, cyddiayı kaldırmak için uncover şart mı,restore rootfs seçeneği elektrada yok malum, uncover yüklemeyei beceremedim şu an cydia çalışıyor sürüm 11.1.3

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
elektra ile jb yapmıştım, cyddiayı kaldırmak için uncover şart mı,restore rootfs seçeneği elektrada yok malum, uncover yüklemeyei beceremedim şu an cydia çalışıyor sürüm 11.1.3
Konu linkinden delectra ile jb kaldırabilirsiniz.
Uncover yükleyip Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yaparak jb kaldırabilirsiniz.
Veya Succession tweakı ile cihazınızı aynı sürüme tam restore yapacaksınız.
Veya itunes ile dfu mod da sürüm güncelleyerek tam restore yapacaksınız

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
delectrada tüm ayarlar sıfırlanıyor mu, ben sadece cydia kalksın istiyorum

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
elektra ile 11.1.2 sürüme jb yaptım güncellemede takılıyor cydia. filiza yı kuramıyorum ne yapabilirim, orjinal reposunu da ekledim ordan da kurmuyor

sseven

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AED9A70E-D78E-452D-B784-8CF8D2BF4666.png
arkadaşlar telefon kapandı açıldı. Cydia açılmadı tekrar uncover yüklediğimde restore açıp cydia silmeye çalışıyorum yada tekrar jail yapmaya çalıştığımda ise bu hatayı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz. (Altsigner ile yükşendi uncover)

harmanike

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ekli dosyayı görüntüle 17715
arkadaşlar telefon kapandı açıldı. Cydia açılmadı tekrar uncover yüklediğimde restore açıp cydia silmeye çalışıyorum yada tekrar jail yapmaya çalıştığımda ise bu hatayı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz. (Altsigner ile yükşendi uncover)
Aynı sorun bende de var ben bir hafta önce telefonuma bilgisayarsız jailbreak kurdum Unc0ver sıkıntısız çalışmıştı cydia felan baya kullanmıştım ardından silmek istedim bu konularla ilgili bilgim olmadığı içinde ilk önce Unc0ver normal uygulama siler gibi sildim ardından profillerden sildim sonra cydia yüklü kaldı ve silinmiyor da ne de kullanabiliyorum baya uğraştım daha yeni Unc0ver kurabildim ama bende de sizdeki hatayı veriyor

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
mantık şu, jailbreak yaptığınız uygulamanın kendisiyle jb yi kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Rootfs seçeneği gibi. araştırmadan yaptığınız işlemler sıkıntı çıkarır.cihaza bir şekilde tekrar uncover son versiyonunu yükleyin, uncover içinden kaldırın.

Tips
Tips
Üst Alt