Neler yeni

Çözüldü Cydia silinmiyor (Electra 11.4.1)

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
tamam. sen hala safemode damısın....?yani cydia sadece safemode da mı çalışıyor....?
Yok safede değilim şu an. Bi de semirestore sanırım uyumlu olmadığı için indirilemiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tamam kardeş sen şimdi bütün tweaklerini sil....telefonu kapat aç..electrayı sil.eger profilinde onaylanmış electrayla alakalı birsey varsa onuda sil...sonra teli tekrar kapat aç.electrayı indir jb yapmadan teli tekrar kapatıp aç ve sonra jb yap....bunu bir dene bakalım....

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
tamam kardeş sen şimdi bütün tweaklerini sil....telefonu kapat aç..electrayı sil.eger profilinde onaylanmış electrayla alakalı birsey varsa onuda sil...sonra teli tekrar kapat aç.electrayı indir jb yapmadan teli tekrar kapatıp aç ve sonra jb yap....bunu bir dene bakalım....
Şu anda neredeyse benim tweakim yok sayılır. Her şeyi mi sileceğim? Zarar vermez mi cydiaya?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hayır hayır herşeyi degil sen substutet tweak kaldır o zaten otomotik kalkması gerekenleri kaldırır.sadce tweak olarak yüklenenleri kaldırır sistem dosyaları kalır...

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
hayır hayır herşeyi degil sen substutet tweak kaldır o zaten otomotik kalkması gerekenleri kaldırır.sadce tweak olarak yüklenenleri kaldırır sistem dosyaları kalır...
Peki iCleaner ı da silecek miyim hocam? Bir de şunu nasıl İngilizce veya Türkçe yapıcam kaldı böyle İspanyolca mıdır nedir

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
evet ne varsa sonradan kurlu hepsini kaldıracak...sen sunu bir yap hele dil düzelir düzelmezse ona sonra bakarız....

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
evet ne varsa sonradan kurlu hepsini kaldıracak...sen sunu bir yap hele dil düzelir düzelmezse ona sonra bakarız....
Deniyorum hemen.

Sorun kesin şu Unc0ver. Electra ile kurulmuş olan cydiada olmaması gerekmiyor mu?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
evet sen nerden kurdun ki bunu bu olmaması lazım burda....onu bir kaldırmayı dener mısın bakalım kendi ile beraber baska birsey kaldırıyor mu....?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
evet sen nerden kurdun ki bunu bu olmaması lazım burda....
Hocam aptallık yaptım Unc0verdan aktif etmeye çalıştığım için bu haldeyim. O sıra impactor olmayınca tutuapp tarzı yerlerden indirmeye çalışıyordum ama electranın çalışanını bulamamıştım. Unc0ver vardı Sorun olmaz diye düşünmüştüm ondan aktif etmeye çalıştım jailbreaki oldu ama bu hale geldi işte.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam aptallık yaptım Unc0verdan aktif etmeye çalıştığım için bu haldeyim. O sıra impactor olmayınca tutuapp tarzı yerlerden indirmeye çalışıyordum ama electranın çalışanını bulamamıştım. Unc0ver vardı Sorun olmaz diye düşünmüştüm ondan aktif etmeye çalıştım jailbreaki oldu ama bu hale geldi işte.

olmaz tabi.....electrayı tam temizlemeden uncover kurmaya çalışmışsın oda sistem dosyalarını karıştırmış tabi.....

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
olmaz tabi.....electrayı tam temizlemeden uncover kurmaya çalışmışsın oda sistem dosyalarını karıştırmış tabi.....
Aynen hocam şimdi iç içeler çakıştı... sabırsızlık yaptım ondan oldu

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Silemiyorum da. Bu cydiaya zarar verir silmeniz önerilmez vb uyarı verecektir büyük ihtimalle.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
valla kardeşim bir sekilde senin bu electrayı ve cydia yı kaldırman lazım....bu başka türlü düzelmez....sen su forum adminlerinden efsane var ona bir özelden yazasana yada yusuf özgül var onlara bir yaz bakalım yardımcı olurlar sana....

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
valla kardeşim bir sekilde senin bu electrayı ve cydia yı kaldırman lazım....bu başka türlü düzelmez....sen su forum adminlerinden efsane var ona bir özelden yazasana yada yusuf özgül var onlara bir yaz bakalım yardımcı olurlar sana....
Haklısın. Dediğini denemek istiyorum riskli bir şey mi hocam?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yani dedigin derken hangi yöntemi....?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yani aklıma başka birsey gelmiyor....uncover ile ilgili kurulmuş baska birsey var mı cydia da.....?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
yani aklıma başka birsey gelmiyor....uncover ile ilgili kurulmuş baska birsey var mı cydia da.....?
Unc0ver varken cydiadan tweak indiremiyordum ama kendi dosyaları falan varsa bilemem

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
istersen kurulu olanları bir gözden geçir uncover ile alakalı olanların hepsini kaldır sonra tekrar jb yapmayı dene....?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
istersen kurulu olanları bir gözden geçir uncover ile alakalı olanların hepsini kaldır sonra tekrar jb yapmayı dene....?
Unc0ver a ait olduğunu nerden anlayabilirim peki

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sende su repo kurulu mu binger/elucubratus bu uncover ın reposu..... sen buraya ekran resmi koy ben benim telden kontrol edeyim hangileri uncover a ait çözeriz

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
sende su repo kurulu mu binger/elucubratus bu uncover ın reposu..... sen buraya ekran resmi koy ben benim telden kontrol edeyim hangileri uncover a ait çözeriz
Hocam sana zahmet olmasın o kadar. Bi tweak vardı tüm sayfanın ssini alıyordu onu bulayım göndereceğim

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam sana zahmet olmasın o kadar. Bi tweak vardı tüm sayfanın ssini alıyordu onu bulayım göndereceğim

repoyu söylemedin.yazdıgım repo kurulumu sende.bu uncover ile otomotik geliyor....

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tamam simdi kurulu tüm tweak ve sistem ayar dosyalarının fotolarını koy buraya bir bakalım....repolarda bir problem yok gibi...

Tips
Tips
Üst Alt