Neler yeni

Çözüldü Cydia repo ekleyememek

dyrangai

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Az önce jailbreak kurdum kurmadan önce uncoverdan restore rootfs te yaptım bir türlü cydiaya repo ekleyemiyorum. yükleme ekranı geliyor 10-15 saniye bekliyorum yok hiçbir şey gelmiyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihaz nedir,sürüm nedir, hangi jb aracını kullandınız
Cydia açılıyormu

dyrangai

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihaz iPhone 6, sürüm iOS 12.2, jb için uncover kullandım ve evet cydia açılıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihaz iPhone 6, sürüm iOS 12.2, jb için uncover kullandım ve evet cydia açılıyor
Uncover Ayarlardan reinstal cydia ve reset cydia chache sekmelerini açıp tekrar jb yapın

dyrangai

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Deniyorum
Mesaj düzenlendi:

Değişen bir şey olmadı maalesef
Mesaj düzenlendi:

Ayrıca cydo (255) hatası alıyorum. Cydia'dan hiçbir şey güncelleyemiyorum yükleyemiyorum ya da silemiyorum

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
hangi sürüm uncover yüklediniz acaba ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu sürümler A12 be A13 cihazlar için.3.0.8 sürümünü bulup onunla yapmanız lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aslında V4 iOS 11 den iOS 13 e kadar destek veriyor lakin iOS 12 için stabil bir sürüm varken henüz yeni çıkmış beta bir sürüm yüklemek anlamsız olur.

dyrangai

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu sürümler A12 be A13 cihazlar için.3.0.8 sürümünü bulup onunla yapmanız lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
uncover’ın kendi sitesine baktım da 3.0.8 mi lazım 3.8.0 mı ? 3.1.2 ye kadar link vermişler çünkü.

dyrangai

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam altstore ile uncoverı yükledim yalnız jb işlemi sırasında "unable to get debs for packages to repair" hatasını verip jailbreak tamamlandı diyor. Bakıyorum ekrana cydia gelmemiş. Birkaç defa restore rootfs yapıp tekrarladım ama aynı. Ne yapabilirim ?
Mesaj düzenlendi:

Altsore ile ilgili bir sorun sanırsam. Başka nasıl yükleyebilirim ki ipa'yı ? Cydia Impactor açılmıyor zaten

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
telefonunuza ve ios versiyonuna uygun uncover sürümü yükleyin lütfen. elmada kalmaya kadar sorun gidebilir dikkatli olalım.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
hocam altstore ile uncoverı yükledim yalnız jb işlemi sırasında "unable to get debs for packages to repair" hatasını verip jailbreak tamamlandı diyor. Bakıyorum ekrana cydia gelmemiş. Birkaç defa restore rootfs yapıp tekrarladım ama aynı. Ne yapabilirim ?
Mesaj düzenlendi:

Altsore ile ilgili bir sorun sanırsam. Başka nasıl yükleyebilirim ki ipa'yı ? Cydia Impactor açılmıyor zaten
rootfs yaptıktan sonra '' ayarlar/genel/sıfırla/tüm içerikleri ve ayarları sil '' işlem bitince telefonu kurup ana ekrana gelince hiçbirşey kurmadan ayarlardan silme işlemini tekrarla rootfs kalınları kalıyor

Tips
Tips
Üst Alt