Neler yeni

Çözüldü Cydia Kstore sorunu

EAX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kstore kurdum cydia'dan ancak respring yaptığımda cihaz kapandı tekrar açtım jailbreak yaptım tekrar. Yine kapandı cihaz. En son Kstore adlı tweak'i yükledim.
Pc üzerinden kaldırabileceğim program önerir misiniz lütfen.

iPhone6S iOS11

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kstore kurdum cydia'dan ancak respring yaptığımda cihaz kapandı tekrar açtım jailbreak yaptım tekrar. Yine kapandı cihaz. En son Kstore adlı tweak'i yükledim.

iPhone6S iOS11
Winscp var forumda kullanımı var ordan kaldırabilirsiniz ayrıca telefonu restart yapın. Electra açın tweaks seçeneği kapatın öyle jb yapın cihaz jbli açılacaktır cydia dan kstore silin. Uyumlu tweakler kullanın geçmiş olsun

• Like
Reactions: EAX
D

DeliturK

Guest

iPhone6S iOS11

telefonu aç normal electra aktif etmeden bu işlemi yap
inidir tele ve içinden filza indir.. filzayı aç library/Tweklnject gir ve Kstore yi bul sil .. sonra restart et ve electra aktif et...

• Like

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Telefonu kapat aç Electra gir tweak kapalı şekilde aktif et sonra sonra cydia gir sil

• Like

EAX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkürler arkadaşlar çözüldü.
Electra'dan Tweak kapalı şekilde jailbreak yaptım bir süre uğraştım olmadı falan sonra Cydia açıldı Kstore'u sildim düzeldi.

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
Arkadaşlar ios 11 için güncellenir mi sizce kstore

Tips
Tips
Üst Alt