Neler yeni

Cydia Kayboldu

melohshn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İphone 8 plus 11.1.2 Sürümlü cihazımda Cydia da sanırım kararlı bir dosyayı sildim yanlışıkla bunun sonucunda ise Electra durmasına rağmen cydia programı gözükmüyor iclear ve filza yüklü değil durumu düzelteyim derken onlara da zarar verdim. Telefonu kapatıp açtım ve electra dosyasını yeniden impactor ile yükledim fakat sonuç vermedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İphone 8 plus 11.1.2 Sürümlü cihazımda Cydia da sanırım kararlı bir dosyayı sildim yanlışıkla bunun sonucunda ise Electra durmasına rağmen cydia programı gözükmüyor iclear ve filza yüklü değil durumu düzelteyim derken onlara da zarar verdim. Telefonu kapatıp açtım ve electra dosyasını yeniden impactor ile yükledim fakat sonuç vermedi. Yardımlarınızı bekliyorum.
Electra da cydia yok artık sileo ile devam edeceksiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sileoda betada diye biliyorum ne kadar kararlı çalışır ?
Artık beta değil normal sürüm olarak yayınlandı.tabi daha da iyileştirmeler yapılıyor ama su an normal sürüm olarak yayında su an.

melohshn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Artık beta değil normal sürüm olarak yayınlandı.tabi daha da iyileştirmeler yapılıyor ama su an normal sürüm olarak yayında su an.

Peki cydia gibimi kullanım olarak ? bir farklılık bulunuyor mu ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Peki cydia gibimi kullanım olarak ? bir farklılık bulunuyor mu ?
Yani mantık aynı.yine repo kuruyorsun tweakleri yine o repolaradan yüklüyorsunuz.arayüz farkı var sadece.bir de biraz daha cydiadan hızlı tweak ve repo kurulumlarında

melohshn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yani mantık aynı.yine repo kuruyorsun tweakleri yine o repolaradan yüklüyorsunuz.arayüz farkı var sadece.bir de biraz daha cydiadan hızlı tweak ve repo kurulumlarında

Şuan deneyimliyorum teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt