Neler yeni

cydia impactor ve unc0ver sorunları yaşıyorum

piskot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhabalar. bu sıralar forumda da fark ettiğim üzere 12.4 jailbreakte developer hesabına sahip olmayanlar olarak çok sorun yaşıyoruz.

sorunuma geleyim; telefonumu jailbreak ettikten 3-4 gün sonra telefonum elimde restart attı ve jailbreak haliyle gitti. unc0verle tekrar jb atmak isteyince doğrulanması gerekiyor dedi ayarlardan doğrulaya bassam da bir işe yaramadı. silip ***** denedim yüklenmedi bir anlık gözüküyor yok oluyor indirme işlemi. başka onlarca siteden denedim forumdaki tavsiyeleri denedim pc olmadan yüklenmiyor.
daha sonra cydia impctor ile yüklemeyi denedim sayısız farklı hata ile karşılaştım. SSL kutucuğunu aktif tutuyordum ama habire farklı hatalar alıyorum forumda hataları araştırdım bulamadım diğer yabancı forumlarda da net bir çözüm göremedim maalesef.

şuan telefonuma ne cydia impctr ile ne de başka bir yolla unc0ver yükleyemiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

cydia impactor için farklı hesaplar da denedim işe yaramadı.
telefonum ip 7 plus 12.4

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Apple bütün sertifikaları iptal ettiği için cydia impactor da dahil hiç bir şekilde ipa yüklenemiyor.
Forum içerisinde arama yaparsanız aynı konuların açıldığını görebilirsiniz.
(Usa)Yeni bir appstore hesabı açarak yüklemeyi deneyebilirsiniz.

piskot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Apple bütün sertifikaları iptal ettiği için cydia impactor da dahil hiç bir şekilde ipa yüklenemiyor.
Forum içerisinde arama yaparsanız aynı konuların açıldığını görebilirsiniz.
(Usa)Yeni bir appstore hesabı açarak yüklemeyi deneyebilirsiniz.
kusura bakmayın diğer konuları da görmüştüm ama çözümler işime yaramamıştı usa hesabını deneyeceğim teşekkür ederim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
ayni konudan bi kaç tane var oraya yazsaydın adminlerden tavsiye istiyorsan dev hesabı var süpermiş diyorlar :)
Doğru okumuşsun helal olsun
Teklif var ısrar yok...

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhabalar. bu sıralar forumda da fark ettiğim üzere 12.4 jailbreakte developer hesabına sahip olmayanlar olarak çok sorun yaşıyoruz.

sorunuma geleyim; telefonumu jailbreak ettikten 3-4 gün sonra telefonum elimde restart attı ve jailbreak haliyle gitti. unc0verle tekrar jb atmak isteyince doğrulanması gerekiyor dedi ayarlardan doğrulaya bassam da bir işe yaramadı. silip ***** denedim yüklenmedi bir anlık gözüküyor yok oluyor indirme işlemi. başka onlarca siteden denedim forumdaki tavsiyeleri denedim pc olmadan yüklenmiyor.
daha sonra cydia impctor ile yüklemeyi denedim sayısız farklı hata ile karşılaştım. SSL kutucuğunu aktif tutuyordum ama habire farklı hatalar alıyorum forumda hataları araştırdım bulamadım diğer yabancı forumlarda da net bir çözüm göremedim maalesef.

şuan telefonuma ne cydia impctr ile ne de başka bir yolla unc0ver yükleyemiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

cydia impactor için farklı hesaplar da denedim işe yaramadı.
telefonum ip 7 plus 12.4
kardesim ben dun yaptim 3uTools ile ondan sonra ReProvision tweakini kurdum ordan da kendi kullandigim id adresini girdim ve ipa imzalandi 3uTools ile yukledigim profil silinip kendi id im olan profil yuklendi sen de istersen oyle bir dene

Tips
Tips
Üst Alt