Neler yeni

Çözüldü Cydia impactor inject hatası: Runtime Library

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhaba, birkaç haftadır "Runtime Error!" hatası alıyorum. Bunun üzerine araştırma yaptım tüm c++ paketlerini silin en günceli kurun dediler ama sorun devam ediyor. Bu hatadan nasıl kurtulurum? c++ kurulu sürünü: 2017 Redistributable (x64) - 14.12.25810.0 Bilgisayara antivirs kurmuştum windows anahtarımı kaldırmış antivirüsün süresi

dolana kadar bekliyordum windows'u doğrulamak için. Bununla alakalı olabilir mi?Adsız123.jpg

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Bunları deneyebilir misiniz? Genelde aynı hatayla karşılaşan insanların bunları kullanarak çözdüğü ve sorunsuz yükleme yaptığı belirtilmiş.

> Cihazınızdan AppStore'u açın, Arama butonuna 10 defa dokunun (bu işlem uygulamanın önbelleğini temizleyecektir). RAM boşaltmak için cihazınızı yeniden başlatın. Ardından cihaz açıldıktan sonra Hard Reset yapın (Güç tuşu orta tuşa Apple logosu görünene kadar basılı tutun).
> Başka bir port'a takarak deneyin.
> Başka bir kablo ile deneyin.
> Bilgisayarınızı yeniden başlatıp deneyin.
> Cihazın bağlantısını kesin, ardından iTunes'u ve diğer Apple yazılımlarını kaldırıp yeniden yükleyin.
> Visual C++'ı kaldırıp Microsoft üzerinden en güncel versiyonunu indirip kurun.

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Bunları deneyebilir misiniz? Genelde aynı hatayla karşılaşan insanların bunları kullanarak çözdüğü ve sorunsuz yükleme yaptığı belirtilmiş.

> Cihazınızdan AppStore'u açın, Arama butonuna 10 defa dokunun (bu işlem uygulamanın önbelleğini temizleyecektir). RAM boşaltmak için cihazınızı yeniden başlatın. Ardından cihaz açıldıktan sonra Hard Reset yapın (Güç tuşu orta tuşa Apple logosu görünene kadar basılı tutun).
> Başka bir port'a takarak deneyin.
> Başka bir kablo ile deneyin.
> Bilgisayarınızı yeniden başlatıp deneyin.
> Cihazın bağlantısını kesin, ardından iTunes'u ve diğer Apple yazılımlarını kaldırıp yeniden yükleyin.
> Visual C++'ı kaldırıp Microsoft üzerinden en güncel versiyonunu indirip kurun.
sorunu çözdüm. impactor klasöründe ki .p12 uzantılı 3 dosyayı silip geri dönüşüm kutusundan geri getirdim nasıl olduysa düzeldi. Birkere daha bu hatayı çözemezsem deneyeceğim teşekkürler

dafxf9595

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
sorunu çözdüm. impactor klasöründe ki .p12 uzantılı 3 dosyayı silip geri dönüşüm kutusundan geri getirdim nasıl olduysa düzeldi. Birkere daha bu hatayı çözemezsem deneyeceğim teşekkürler
.p12 dosyası dediğin nerde hocam tam olarak dosyanın içinde öyle bir dosya bulamadım bndede bu hatayı veriyor birçok şey denedm ama hiç bir şekilde çözülmedi

Tips
Tips
Üst Alt