Neler yeni

Çözüldü Cydia ikonu kayboldu.

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cydia ikonu kayboldu.putty ile uicache denedim fakat fayda etmedi.electra ile tweakleri kapatip jb yaptigimda cydia var ve aciliyor ama tweakleri aktif edip jb yaptigimda cydia yok .ne yapmam gerekir?

beytug16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Telefonu yedekle ve sonra sıfırla ardından jealbreak işlemini tekrar yap olması lazım..

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
tweak anahtarı açık şekilde jb aktifledikten sonra uicache komutu verdiğinde cydia gelmesi lazım

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Cihazı sakın Ayarlar'dan sıfırlama. FutureRestore tek sağlıklı yöntemdir. Uygulama gizlediğin herhangi bir Tweak var mı? Ya da gizlemiş olabilecek bir Tweak. JB Tweak'leri aktif olunca gidiyor, bunun üzerine gitmelisin. Kontrol et.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@gokmenecer hocanın dediği gibi, bir şekilde terminal bağlantısı kurup uicache komutu ver gelecektir.

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Verdim arkadaslar uicache komutunu fayda etmedi.Jb kaldirmak bu durumlarda yapacagim en son iştir benim cunku safari ile tweakler aktif iken cydia:// komutu verince aciliyordu.

Kurcalaya kurcalaya en sonunda buldum sorunu

MiDevice isimli springtomize benzeri tweak neden oluyormus.Konu kilitlenebilir.Herkeze tesekkurler.

dora

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Verdim arkadaslar uicache komutunu fayda etmedi.Jb kaldirmak bu durumlarda yapacagim en son iştir benim cunku safari ile tweakler aktif iken cydia:// komutu verince aciliyordu.

Kurcalaya kurcalaya en sonunda buldum sorunu

MiDevice isimli springtomize benzeri tweak neden oluyormus.Konu kilitlenebilir.Herkeze tesekkurler.
bende de kayboldu biraz açar mısın napcamı acemiyim

Tips
Tips
Üst Alt