Neler yeni

Çözüldü Cydia Hataları! (Yanlış verilen Substrate Compalibitily Layer güncellemesi)

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeşim tweakboxtan yaptıysan böyle olur remover yap sonra tekrardan bilgisayardan electra ipasını kendi sitesinden yükle
Deniyorum teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ya arkadaş durup dururken insanları nasıl sıkıntıya sokuyorlar.ya neden yaparsın böyle birşeyi kardeşim hadi yapıcan madem iyi niyetlisin önce bir dene bak bakalım var mı bir sıkıntı sonra yap güncellleme midir nedir ne yapacaksan artık.suraya bak dünden beridir insanlar uğraşıp duruyor.tekrar tekrar yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.şahsım adıma özellikle Murat kardeşime....

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ya arkadaş durup dururken insanları nasıl sıkıntıya sokuyorlar.ya neden yaparsın böyle birşeyi kardeşim hadi yapıcan madem iyi niyetlisin önce bir dene bak bakalım var mı bir sıkıntı sonra yap güncellleme midir nedir ne yapacaksan artık.suraya bak dünden beridir insanlar uğraşıp duruyor.tekrar tekrar yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.şahsım adıma özellikle Murat kardeşime....

Güncellemeyi veya Tweaki repoya koyuyorlar Sonra güncelleme gelince hemen kurmayın diyorlar , mademki Tweak atıyorsun repoya niye denemedin kendin ? Millet denedi az kaldı JB den olacaktı...
sonra bekle babam JB gelsin...

Yok böyleymiş bilmem şöyleymiş!

Bizim Repoya atılmadan bir Tweak bu aşağıdaki farklı sürümler ve cihazlarda test edildikten Sonra atılır.

Sadece tweakin çalışması değil çakışan Tweaklerin %80'ni tespit edebiliriz böyle ve Sonra

JailbreakTR Repo Reposuna atarız.

Bunlar sadece bir kaç Cihaz gerekirse her sürümde ve her Cihazda deneriz.

"Reklam yapmıyorum burda"

sadece bunu bir deneyin 1-2 saat JB'siz İphone kullanın anlarsınız ne kadar önemliymiş doğru Tweakleri ve Repoları kurmak.

Elmada kalırsanız veya güncelleme yapmak zorunda kalırsanız kimse kurtaramaz Sizi.

JailbreakTR

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürümden olabilirmi benimki 11.1

auafina

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
böyle çıktı fakat cydia gelmedi

Kardeş electraremover ile cydia yı kaldır. Kaldırdıktan sonra telefonu yeniden başlat. Electrayı sil ve tekrar kur. Telefonu yeniden başlat ve JB yap cihaza olacaktır. bir kaç kez dene olur.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@baylaf42
Cydia gelmiştir sadece icon olarak gözükmüyor

Terminalden "uicache" komutunu vermen lazım..

Alternatif; yeniden başlat bir kaç kere ve tekrar JB yap

JailbreakTR

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Putty ile bağlanmaya çalışıyorum time out hatası veriyor

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Putty ile bağlanmaya çalışıyorum time out hatası veriyor

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İterminal ver cihazda çalışıyor nasıl komut verebilirim bilgisi olan varmı?

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
su
alpine
uicache
Bu komutları sırasıyla yaz cydiayi gelecektir.

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
su
alpine
uicache
Bu komutları sırasıyla yaz cydiayi gelecektir.
Bunu i terminal ile mi yazacagım daha önce kullanmadım iterminali nasıl yapacagım yardımcı olurmusunuz

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
iTerminali aç sonra ip kısmına telefonun local ip'sini yaz port 22 username robot password alpine yaz bağlan sonra komutları sırasıyla yaz.

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iTerminali aç sonra ip kısmına telefonun local ip'sini yaz port 22 username robot password alpine yaz bağlan sonra komutları sırasıyla yaz.
buradaki ıp adresi yazıyorum ama bağlantı kurulamıyor

riveryilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar bende malum güncellemeyi yaptım ve sanırım artık teli güncellemekten başka çarem kalmadı. Son umut buraya yazıyorum. tweakboxtan "electraremover" indirdim. remove jailbreak yapınca "trying vfs explote" yazıyor,sonra tel kapanıp açılıyor. 100 kere denedim değişen olmadı. Cydia falan kalkmıyor. Yardım edebilecek var mı ?

auafina

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bende malum güncellemeyi yaptım ve sanırım artık teli güncellemekten başka çarem kalmadı. Son umut buraya yazıyorum. tweakboxtan "electraremover" indirdim. remove jailbreak yapınca "trying vfs explote" yazıyor,sonra tel kapanıp açılıyor. 100 kere denedim değişen olmadı. Cydia falan kalkmıyor. Yardım edebilecek var mı ?
Electraremover ile oluyor. Cihazı kapat aç 5-10 dk bekle. Uçak moduna al kimse seni aramasın ve cihazı elleme. Sonra tekrar tekrar dene olacaktır. Bildiklerim bu.

riveryilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Electraremover ile oluyor. Cihazı kapat aç 5-10 dk bekle. Uçak moduna al kimse seni aramasın ve cihazı elleme. Sonra tekrar tekrar dene olacaktır. Bildiklerim bu.

Hocam kapatıp açılınca cydiaya falan girilmiyor artık, jailbreaksiz gibi oluyor tel de mi ? bende durum o, çok açıp kapattı kendini,ama bir türlü kaldırmadı cydiayı. Başta yanlış bi şyeler mi yaptım acaba ?

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar terminalden komut veremedim yardımcı olabilirmisiniz puyyt le de bağlanamadım i terminal ilede

riveryilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yok mu yardım edebilecek arkadaşlar ? Başka bir yolu yok mu bu işin ? Cydia gitmiyor bir türlü
Mesaj düzenlendi:

auafina

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yok mu yardım edebilecek arkadaşlar ? Başka bir yolu yok mu bu işin ? Cydia gitmiyor bir türlü
Mesaj düzenlendi:
Benim dün yaptıklarımı yazdım olmuyorsa @murat kardeşimiz bir el atsın senin cihaza.

riveryilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Benim dün yaptıklarımı yazdım olmuyorsa @murat kardeşimiz bir el atsın senin cihaza.

senin dediklerini yaptım olmuyor hocam
Mesaj düzenlendi:

@murat bey yardımcı olabilir misiniz acaba ?

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt