Neler yeni

Çözüldü Cydia Hata

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
"cydia error pkgproblemresolver resolve generated breaks this may be caused by held packages" şeklinde bir hata veriyor. İnternetten araştırdım videolardan falan ama beceremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Electra
iPhone 5s
iOS 11.1.2

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yazmak yerine ss ile desteklerseniz daha pratik olur ve yardım kolaylaşır.
Mesaj düzenlendi:

Bahsettiğim hatayı vermediği için onun ssni alamadım

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Eğer bunu yaparsanız cydia kaldırarak sileo yüklemiş olacaksınız forumda bakarak sileo kullanmak istemiyorsanız çözüm bulabilirsiniz. Çünkü bu konu hakkında çok fazla konu açıldı

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eğer bunu yaparsanız cydia kaldırarak sileo yüklemiş olacaksınız forumda bakarak sileo kullanmak istemiyorsanız çözüm bulabilirsiniz. Çünkü bu konu hakkında çok fazla konu açıldı
Teşekkür ederim, bilmiyordum. önceki konulara yönlendirebilir misiniz
Mesaj düzenlendi:

hocam şimdi cydia ve slieo ayrıldı mı tam olarak anlayamadım. ne yapmam gerekiyor

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşekkür ederim, bilmiyordum. önceki konulara yönlendirebilir misiniz
Mesaj düzenlendi:

hocam şimdi cydia ve slieo ayrıldı mı tam olarak anlayamadım. ne yapmam gerekiyor
Sileo ayrı, Cydia ayrı paket aracı. unc0ver Cydia, Electra/Chimera Sileo kullanıyor artık. Hangisini kullanmak istiyorsan ona göre bir seçim yap. 👌

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sileo ayrı, Cydia ayrı paket aracı. unc0ver Cydia, Electra/Chimera Sileo kullanıyor artık. Hangisini kullanmak istiyorsan ona göre bir seçim yap. 👌
sürümüm 11.1.2 hangisini önerirsiniz hocam?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sileo kullanmak şu aşamada daha iyi ama cydia kullanamayacağınız için tahminim bir kaç gün sonra foruma cydia nasıl yüklerim konusuna geleceksiniz :) yeniliğe açık biriyim diyorsanız sileo kullanın. Karar sizin

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sileo kullanmak şu aşamada daha iyi ama cydia kullanamayacağınız için tahminim bir kaç gün sonra foruma cydia nasıl yüklerim konusuna geleceksiniz :) yeniliğe açık biriyim diyorsanız sileo kullanın. Karar sizin
evet muhtemelen :D bilemiyorum cydiaya alıştım farklı gelebilir. Unc0ver a geçmeye korkuyorum açıkçası bundan önceki telefonumda impactor bozulunca Electralı cihaza Unc0ver yüklemiştim ve her şey karışmıştı. çakışınca elmada kaldım. Şimdi Unc0vera geçmem için Electrayı tamamen silmem gerekiyor sanırım ama silemeyeceğimden korkuyorum. Ne yapsam bilemedim
Mesaj düzenlendi:

O zaman güncelleme falan ne varsa yaparak Sileo’ya geç. Hiç uğraşma.
Hocam bu slieoya geçme işlemi güncelleye bastıktan sonra kesin gerçekleşecek mi? extra yapmam gereken bir şey var mıdır yani?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet muhtemelen :D bilemiyorum cydiaya alıştım farklı gelebilir. Unc0ver a geçmeye korkuyorum açıkçası bundan önceki telefonumda impactor bozulunca Electralı cihaza Unc0ver yüklemiştim ve her şey karışmıştı. çakışınca elmada kaldım. Şimdi Unc0vera geçmem için Electrayı tamamen silmem gerekiyor sanırım ama silemeyeceğimden korkuyorum. Ne yapsam bilemedim
Mesaj düzenlendi:

Hocam bu slieoya geçme işlemi güncelleye bastıktan sonra kesin gerçekleşecek mi? extra yapmam gereken bir şey var mıdır yani?
Valla hocam kullanmadım onu bilemiyorum maalesef ama öyle diyorlar. Güncelleme yapınca Cydia gidiyor, Sileo geliyor diyorlardı.

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Valla hocam kullanmadım onu bilemiyorum maalesef ama öyle diyorlar. Güncelleme yapınca Cydia gidiyor, Sileo geliyor diyorlardı.
önceki tecrübemden dolayı baya temkinliyim bu konuda :D avantajları ve dezavanjlarının bahsedildiği bir başlık var mı

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sanmıyorum. Genellikle sorun yaşayanlar konu açıyor 😁
max 2 3 ay jailbreakten uzak kaldık neler olmuş ya şaşırdım baya. Ben de diyorum hiçbir şey kurulmamış cihazda niye durduk yere hata alıyorum

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tüm repolar destekleniyor hatta repo eklemek çok daha basit pratik. Kullanınca anlayacaksınız

Tips
Tips
Üst Alt