Neler yeni

Çözüldü Cydia güncellemesi sonrası

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkdaşlar bi arkdaşa bi kaç tweak için jailbreak yapmıştım 2 aydır cydia ya girmemiş dün cydia ya giriş yaptığında güncelleme gelmiş cydia kaybolmuş normal şartlarda Sileo gelmesi gerekiyor ama Sileo da Yok cihazı yeniden başlatıp jailbreak yaptığında tweakler aktif oluyor ama cydia ve Sileo yok ne yapabiliriz bu konuda? Forumda araştırma yaptım ama güncelleme yapan kişiler cydia sonrası sileo gelmiş bizde Yok bu arada jailbreak aracı olarak Electra 1.3.2 sürümü kullanılıyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Putty ile Uichace komutunu kullanın.

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Putty ile Uichace komutunu kullanın.
Putty sanırım terminal işlevi görüyor değil mi ? Peki uicache komutu cihazda ne değişikliğe sebeb oluyor bilgiler vs yerinde kalıyor mu ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet bilgisayardan terminal işlemi sağlıyor (cihazda mterminal kuramıyacağınız için önerdim) Yüklenen uygulamanın ikonu cihaz ana ekranına düşmeyebiliyor, manuel olarak terminalden uichace komutu girilerek ikonun ana ekrana gelmesi sağlanıyor.

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet bilgisayardan terminal işlemi sağlıyor (cihazda mterminal kuramıyacağınız için önerdim) Yüklenen uygulamanın ikonu cihaz ana ekranına düşmeyebiliyor, manuel olarak terminalden uichace komutu girilerek ikonun ana ekrana gelmesi sağlanıyor.
Çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim . 🙏

Tips
Tips
Üst Alt