Neler yeni

Cydia Güncelleme Sonrası Sorun

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Herkese iyi günler iyi forumlar. Yeni güncelleme gelmiş bende yapmak istedim. İndirdi kurdu en sona gelince siyah ekran geldi ve cydia kapandı. Açtığımda karşıma uyarı geldi. Tekrar tweak kurmak istediğimde ya da silmek istediğim de sürekli aynı uyarıyla karşılaşıyorum. Yardımcı olablirseniz çok sevinirim. Aşağıda hem uyarının resmi var hemde güncellediğim tweakler var.
İphone 6 Plus - IOs 11.3.1

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herkese iyi günler iyi forumlar. Yeni güncelleme gelmiş bende yapmak istedim. İndirdi kurdu en sona gelince siyah ekran geldi ve cydia kapandı. Açtığımda karşıma uyarı geldi. Tekrar tweak kurmak istediğimde ya da silmek istediğim de sürekli aynı uyarıyla karşılaşıyorum. Yardımcı olablirseniz çok sevinirim. Aşağıda hem uyarının resmi var hemde güncellediğim tweakler var.
İphone 6 Plus - IOs 11.3.1

Filza yüklü mü

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Filza da etc/apt/sources.cydiad yolunu takip et en son çıkan yerde dynastic reposunu sil respring yap düzelir
Girdim şimdi yolu takip ederek. Burada dynastic diye dosya var onu mu sileceğim yoksa cydia list içindekini mi sileceğim ? Teşekkğr ederim bu arada ilgilendiğiniz için.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Girdim şimdi yolu takip ederek. Burada dynastic diye dosya var onu mu sileceğim yoksa cydia list içindekini mi sileceğim ? Teşekkğr ederim bu arada ilgilendiğiniz için.

Bir resim alayım mümkünse.yanlış birşey yapmayalım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Atmıştım ama çıkmadı sanırım tekrar atıyorum.
Şimdi sendeki hatada chariz reposu ile ilgili bir sorun yok su an.o yüzden sadece dynastic reposunu sil.eger chariz içinde aynı sorunu verirse aynı yöntemle halledersin.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şimdi sendeki hatada chariz reposu ile ilgili bir sorun yok su an.o yüzden sadece dynastic reposunu sil.eger chariz içinde aynı sorunu verirse aynı yöntemle halledersin.
Bu klasördeki dynastic.list yazan dosyayı sileceğim değil mi bide cydia.list içinde yazılı bir şekilde dynastic reposunun adresi var onuda silmem gerekir mi ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu klasördeki dynastic.list yazan dosyayı sileceğim değil mi bide cydia.list içinde yazılı bir şekilde dynastic reposunun adresi var onuda silmem gerekir mi ?
Hayır buradakini sileceksin

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dediğinizi sildim. Respring yaptım. Açtım düzeldi fakat tweak kurmaya çalışınca yine aynı sorun oldu siyah ekran geldi ve cydia kapandı
Başka bir repodan hata verdimi yoksa direk kapandı mı Cydia

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Düzeldi ama geri kendisi kurdu iki repoyu da

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
10.3.1 de böyle bisey silmen gerekirken başka bir şeyi düzeltince elma selamladı.. 11.4 güncelemiştim. Aman dikkat 3 defa sorsanız yeridir neyi silmeniz gerektiğini..

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
10.3.1 de böyle bisey silmen gerekirken başka bir şeyi düzeltince elma selamladı.. 11.4 güncelemiştim. Aman dikkat 3 defa sorsanız yeridir neyi silmeniz gerektiğini..
Çok dikkat ediyorum. Telefonum 6 plus 10.2 deydim *** repodan dolayı elmayla karşılaşmıştım. Telefonumda hızlıydı 11 e geçtim büyü bozuldu. Pişman oldum. Param olsa xr ya da xs almak istiyorım. Ama imkansız işte.

Tips
Tips
Üst Alt