Neler yeni

Cydia güncelleme hatası

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
cydia güncellemesinde şu hatayı alıyorum. Neden olabilir bir türlü aşamadım.

Cihaz
İphone 6s plus
Sürüm
9.3.3

Ekli dosyalar

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
İndirmeye çalıştığınız güncellemenin dosyasında bir problem var gibi görünüyor. Başka repodan denediniz mi ya da başka bir tweak için güncelleme yapmaya çalıştığınız da da aynı sorunu alıyor musunuz?

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İndirmeye çalıştığınız güncellemenin dosyasında bir problem var gibi görünüyor. Başka repodan denediniz mi ya da başka bir tweak için güncelleme yapmaya çalıştığınız da da aynı sorunu alıyor musunuz?
Bir iki gündür Cydia açmıyordum az önce açtım ve güncelleme olduğunu gösteren bir yazı geldi. Güncelledim ancak şimdi Cydia açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor acaba ?

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Bir iki gündür Cydia açmıyordum az önce açtım ve güncelleme olduğunu gösteren bir yazı geldi. Güncelledim ancak şimdi Cydia açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor acaba ?
Reboot Device yaptıysanız açılmaz. Electra'yı tekrardan yüklemeniz ve jailbreak yapmanız lazım.

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Reboot Device yaptıysanız açılmaz. Electra'yı tekrardan yüklemeniz ve jailbreak yapmanız lazım.
Ne olduğunu bilmiyorum. Sadece 3 tane güncelleme olduğu yazıyordu bende güncelle dedim. Demez olaydın.
Electra yüklü duruyor ama yeniden indirmem gerekiyorsa indireyim

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Ne olduğunu bilmiyorum. Sadece 3 tane güncelleme olduğu yazıyordu bende güncelle dedim. Demez olaydın.
Electra yüklü duruyor ama yeniden indirmem gerekiyorsa indireyim
İlk başta jailbreak yaparken yaptığınız gibi Electra'yı indirin ve ardından Cydia Impactor ile cihaza yükleyin. Forumda konuları var Impactor diye ararsanız çıkacaktır.

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İlk başta jailbreak yaparken yaptığınız gibi Electra'yı indirin ve ardından Cydia Impactor ile cihaza yükleyin. Forumda konuları var Impactor diye ararsanız çıkacaktır.
Teşekkür ederim İmpactor bilgisayarda mevcut zaten. Electrayı indirdim. Yardımınız için teşekkür ederim.

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hatayı mevcut güncelleme jailbreaktr.com icons güncellemesi yapmaya calıstıgımda alıyorum.

Ekli dosyalar

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yeni cydi güncellemesinden sonra wifi sorunum var aynı şekilde olanlar var mı

ramowarr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
cydia güncellemesinden sonra artık jailbreak enable olmuyor 1/3 de kalıyor

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cydia yı kapatıp acmada problem yasamıyorum sadece guncelleme yapmak ıstedıgımde jailbreaktr.com repo icons güncelle dediğimde hata alıyorum?

Tips
Tips
Üst Alt