Neler yeni

Cydia Geç Açılma

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. Cydia bende geç açılıyor ve respring biraz uzun sürüyor. Genel bir problem mi?

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende de aynısı oluyordu kapattım tekrar açtım cihazı uncover atıyor jailbraek yapamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bende de aynısı oluyordu kapattım tekrar açtım cihazı uncover atıyor jailbraek yapamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende öyle atma sorunu yok sadece gecikme var. Değişik sürümleri denedim 4.0.0 ve 4.0.1 gene aynı 4.0.2 yi indirip kurunca da 4.0.1 görüyor. Çok değişik bir durum.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende öyle atma sorunu yok sadece gecikme var. Değişik sürümleri denedim 4.0.0 ve 4.0.1 gene aynı 4.0.2 yi indirip kurunca da 4.0.1 görüyor. Çok değişik bir durum.
Cihaz ve sürüm nedir?

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Normaldir yavaş açılıyor ve respring yerine sbreload yaparsanız daha hızlı olur. Zebra kullanabilirsiniz cydia ya göre daha hızlıdır.
Sbreload tweak olarak ekleniyor mu? Nasıl yapıyoruz onu. Cydia için soruyorum

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@hrfat CCModules tweakini kurup denetim merkezinden ekleyebilirsiniz. Cydia yı hızlandıracak birşey olduğunu zannetmiyorum.

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dünden beri bende de aynı sorum var. Respring uzun sürüyor, cydia geç açiliyor. Telefon ayarlarına girmiyor çözemedim :(

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sorunu çözdüm. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar ss te işaretlediğim yeri seçerek, telefonu kapatıp tekrar açıp jailbreak işlemini yapsınlar. ‘’Reset Cydia Cache’’

4B583EC8-C9BF-41FD-A41B-AF3CA353C83A.jpeg

• Like
Reactions: osY
Tips
Tips
Üst Alt