Neler yeni

Duyuru Cydia For Chimera / Electra

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar iPhone XS Max cihazım.sileo kullanıyorum. Cydia da kurdum ama böyle bir hata veriyor.nedendir ?
O sorun ben de devam ediyor repo bile yüklenmiyor yükleniyor gösteriyor fakat yükleme bittikten sonra repo görünmüyor
Tweak bile yüklemede sen deki hatayı veriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lemans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Keşke bir çözümü olsa .bakalım bilen arkadaşlar veya yetkililer cevap verir elbet

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok teşekkür ederim çok lazımdı benim için :)

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Çok teşekkür ederim çok lazımdı benim için :)
Kardeşim hayırdır ne oldu anlamadım da şuan biz sorun yaşıyoruz sen sorunu hallettin mi ve nasıl hallettin

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim hayırdır ne oldu anlamadım da şuan biz sorun yaşıyoruz sen sorunu hallettin mi ve nasıl hallettin

Bilmiyorum ki ben sorun yaşamadım dediği gibi yükledim ve oldu

lemans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bende anlamadım.sevindim sorun çözüldü diye :) ama tek sorunu yaşıyan sen ile ben miyiz? @muratkişi :)

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sileo güncelleme den sonra bu oldu ben dede sorun yok tu

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sileo güncelleme den sonra bu oldu ben dede sorun yok tu

Hocam Cydia A12’ler için çıkmadı sonuçta. Bir geliştirici tweak olarak ekleyebildi. Stabil, tam çalışmayabilir. Sileo neden kullanmıyorsunuz ki ? İlk çıktığı günden beri kullanıyorum, sanki yeni cihaza geçmiş gibi hissediyorum kendimi. 😁

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam Cydia A12’ler için çıkmadı sonuçta. Bir geliştirici tweak olarak ekleyebildi. Stabil, tam çalışmayabilir. Sileo neden kullanmıyorsunuz ki ? İlk çıktığı günden beri kullanıyorum, sanki yeni cihaza geçmiş gibi hissediyorum kendimi.
Zaten sileo kullanıyorum sileo dan memnunum sıkıntı yok tek sıkıntı tr yamaların çoğunu bulamıyorum sileo da ondan cyfia yüklüyorum zaten Jailbreaktr repo adresi de ölü diyet repo adresin de daha çok tweak ve tr yama vardı

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Zaten sileo kullanıyorum sileo dan memnunum sıkıntı yok tek sıkıntı tr yamaların çoğunu bulamıyorum sileo da ondan cyfia yüklüyorum zaten Jailbreaktr repo adresi de ölü diyet repo adresin de daha çok tweak ve tr yama vardı

Eski repo kapandı. Nereye gitsen bulamazsın zaten onu 🤷‍♂️ Yeni repo da hepsi yok maalesef. Yöneticiler yama aracı güncellenecek diyor. Bekleyeceğiz sadece 🤷‍♂️

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Eski repo kapandı. Nereye gitsen bulamazsın zaten onu 🤷‍♂️ Yeni repo da hepsi yok maalesef. Yöneticiler yama aracı güncellenecek diyor. Bekleyeceğiz sadece 🤷‍♂️
Repoyu kapatmak iyi fikirdi, geliştiricilerle iletişim açısından engeldi diyebiliriz. Zaten repomuzdaki tweaklerin çoğunluğunun konusu da mevcut, oradan bakabilirsiniz.

danielnecippe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba, 6s 11.4.1 electra kullanıcısıyım. denildiği şekilde yaptım cydia yüklendi🤩 teşekkür ederim. cydiaya girdiğimde 5 adet güncelleme gözüktü, sileoda gözükmeyen. güncelleyeyim dedim cydiadan attı, tekrar girip denedim yine attı. respring, icleaner ile temizlik vs yaptım, yine cydiadan attı. başka tweak yükleyeyim dedim yine attı.. çözümü ne olabilir yardım talep ederim.

danielnecippe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
y
merhaba, 6s 11.4.1 electra kullanıcısıyım. denildiği şekilde yaptım cydia yüklendi🤩 teşekkür ederim. cydiaya girdiğimde 5 adet güncelleme gözüktü, sileoda gözükmeyen. güncelleyeyim dedim cydiadan attı, tekrar girip denedim yine attı. respring, icleaner ile temizlik vs yaptım, yine cydiadan attı. başka tweak yükleyeyim dedim yine attı.. çözümü ne olabilir yardım talep ederim.
hayırlı sabahlar yok mu acaba bilgisi olan birileri. teşekkür ederim

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
y
hayırlı sabahlar yok mu acaba bilgisi olan birileri. teşekkür ederim

Buradaki işlemleri yapabilirsin.

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iPhone Xs Maxta cydia ve sile birlikte kullanmak için Chimera 1.0.4 sürümü ile jailnreak işlemi yapıp kullanılabilir diğer sürümler cydiayı devre dışı bırakıyor sabit çözüm

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
5s 12.4 cihazıma yükledim.fakat cydia simgesine dokununca kendiliğinden kapanıyor.benzer durum yaşayan var mı?

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweak: Cydia For Chimera / Electra

Uyumluluk: iOS: 11 - 12 / Chimera / Electra

Fiyat: Ücretsiz

Repo:

Açıklama:

• Chimera ve Electra kullanan üyelerimiz Sileo ile birlikte Cydia kullanabilir.
  • Repoyu Sileo'dan ekleyip 'Cydia For Chimera / Electra' kurduğunuz da Cydia yüklenmiş olur.
  • Cydia Universal yüklü olan Cihazlarda Çalışmaz.
  • Cydia For Chimera / Electra kurmadan önce Cydia Universal'ı kaldırmanız gerekiyor.
  • Bunu yüklemeniz, hali hazırda kurulu olan Tweak / uygulamarınızı etkilemez, silmez ve bozmaz
** Chimera 1.0.4 ve Sileo son sürümde kullanıp denedim sorunsuz çalıştı.
** Chimera ve Electra ekibi Sileo'dan farklı bir paket yöneticisinin kurulmasını tavsiye etmiyor !
Şimdi kurdum Cydia ana Sayfa ya geldi ama giremiyorum atıyor hemen
Mesaj düzenlendi:

Tekrar jb yapın

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Bende de aynı durum var cydia yüklendi ama tıklayınca atıyor girilmiyor yardım edin

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şimdi kurdum Cydia ana Sayfa ya geldi ama giremiyorum atıyor hemen
Mesaj düzenlendi:

Bende de aynı durum var cydia yüklendi ama tıklayınca atıyor girilmiyor yardım edin
Kısaca sorunu ve ne yaptığını yazarmısın.
Her konuda mesajın var ne yaptığını anlamadım.

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cydia ya girdim atıyor Chimera kullanıyorum Cydia ana sayfama yüklendi ama tıklayınca geri atıyor şimdi tekrar jailbreak yaptım ustam gene atıyor telefon iPhone 5s 12.4 sürüm
Mesaj düzenlendi:

Ana sayfamda var ama giremiyorum beyaz bir sayfa açılıyor atıyor

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt