Neler yeni

Cydia açılmıyor

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar.
Saurik’in Son çıkardığı cydia sustrate tweakini güncelledikten sonra telefon arada donmaya başladı bende cydia substrate’yi sildim bütün tweakler de silindi onunla ama sonra cydiayı açmaya çalıştığımda açamadım bir türlü.

Unc0ver 2.0.2
iPhone 6
iOS 11.3.1

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.3.1

bebe_ruhi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şu butonu açıp jb yapın tekrar
Bile soracam neden MP seçili benim indirdiğimde aw Seçil’i ben onunla yapmıştım sonra üstüne electrayı yaptım zaten şuan çakışma var ve terakki yükleyemiyorum o ayrı bile tabi...

MustafaYilmaz

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bile soracam neden MP seçili benim indirdiğimde aw Seçil’i ben onunla yapmıştım sonra üstüne electrayı yaptım zaten şuan çakışma var ve terakki yükleyemiyorum o ayrı bile tabi...
Benimki el mp de olmuyo orda kendi açarken onu seçiyo düzeltip yapıyorum. Uncoverdan electraya geçmek için sıfırlama yapman lazımdı

bebe_ruhi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Benimki el mp de olmuyo orda kendi açarken onu seçiyo düzeltip yapıyorum. Uncoverdan electraya geçmek için sıfırlama yapman lazımdı
Şimdi durum kötü bende resim direk eklenirse atayım belki fikrin olur

Ekli dosyalar

MustafaYilmaz

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şimdi durum kötü bende resim direk eklenirse atayım belki fikrin olur
Depends yazan preferenceloader gereksinim o olmadan diğerlerini yükleyemezsin ilk önce onu yükle hyi ve diğer repoyu sil tekrar kur o hataları vermemesi ve diğerlerni kaldırmaması lazım

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar.
Saurik’in Son çıkardığı cydia sustrate tweakini güncelledikten sonra telefon arada donmaya başladı bende cydia substrate’yi sildim bütün tweakler de silindi onunla ama sonra cydiayı açmaya çalıştığımda açamadım bir türlü.

Unc0ver 2.0.2
iPhone 6
iOS 11.3.1
SSH bağlantısı kurabiliyorsanız, Delectra kullanın.

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
SSH bağlantısı kurdum. SSH ile FİLZA uygulamasını kurdum o da açılmadı. Yani jailbreak uygulamaları açılımıyor. Acaba bit tweakin eksikliğinden mi oluyor bu. Delectra ne işe yarıyor. Eğer telefonu sıfırlıyorsa shsh kayıtlarım var ordan sıfırlayabilirim zaten.

Not: futurerestore kullanarak 11.3.1’i restore etmiştim. Delectrayı kullanabilir miyim
Mesaj düzenlendi:

Delectra kullandım. Hiç bir işe yaramadı.

Son düzenleme:

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
SSH bağlantısı kurdum. SSH ile FİLZA uygulamasını kurdum o da açılmadı. Yani jailbreak uygulamaları açılımıyor. Acaba bit tweakin eksikliğinden mi oluyor bu. Delectra ne işe yarıyor. Eğer telefonu sıfırlıyorsa shsh kayıtlarım var ordan sıfırlayabilirim zaten.

Not: futurerestore kullanarak 11.3.1’i restore etmiştim. Delectrayı kullanabilir miyim
Mesaj düzenlendi:

Delectra kullandım. Hiç bir işe yaramadı.
Delectra cydia kaldirma islemi yapar tekrar kurulum yapardiniz nasil olmadi acaba

bebe_ruhi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Depends yazan preferenceloader gereksinim o olmadan diğerlerini yükleyemezsin ilk önce onu yükle hyi ve diğer repoyu sil tekrar kur o hataları vermemesi ve diğerlerni kaldırmaması lazım
restart yaptım
unc0ver ı kaldırdım elektra ile yükleme yaptım sınra un0verı yükledim ve;
open
load tweak
load daemons
dump aptşcket
refresh icon cache
disable app revokes
ower write boot nounce
RESTORE ROOTfs
reinstall open ssh
re install cydia
re load system daemons
AW...KERNEL

bu şekilde unc0ver ı başlattım ve sağlam bi restore ile cydia yı tekrar kazandım
şuan sorunsuz çalışıyor

Tips
Tips
Üst Alt