Neler yeni

Crackli Tweak / Jailbreak Kaldırma

Augur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese iyi günler dilerim.

Telefonum Iphone 7
Sürüm 13.3
Jailbreak: Uncover

Telefonumdan jailbreak kaldırma işlemi yapmak istiyordum. Önceki Ios sürümleri ile alakalı forumda konular var fakat Ios13 ile alaklı göremedim. Aynı işlemler geçerli midir?
Ek olarak uncover aracından RestoreRootFS diye bir işlem yaptım. Cydia ve eklentiler(tweakler vs) gitti. Gerçekten gitmiş midir? Jailbreak kaldırma işlemi başarılı oluyor mu?
Ayrıca şu anda 13.4.1 için güncelleme istedim. Telefonu güncelledikten sonrada fabrika ayarlarına döneceğim. Doğru mu yapıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ayrıca bu okuyan bir insan varsa tavsiye vermek istiyorum. Bu forumda olmayıpta başka forumlarda olan crackli tweakler yükledim. Hatta bu insanların videoları vs var. Ne olacak adamlar video bile çekiyor kimsede kötü yorum yapmamış. Bende yükleyeyim dedim. Halbuki bu forumda uyarılar vardı buna rağmen yükledim. Neyse sonuca geleyim şu an telefonumdan arama yapamıyorum. Sadece internetini kullanabiliyorum. Umarım bu işlemler biterse telefonum eski haline kavuşur. Siz siz olun crackli tweakler yüklemeyiniz.

Saygılarımızla,

Cihaz
İphone 7
Sürüm
13.3

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Bu konuya bak gerekli arkadaşlar sana yardımcı olacaktır.
Crack malasef Jailbreakin Çirkin tarafı

Augur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iOS güncellemesi yaptım 13.4.1 e geçtim. Telefonuda fabrika ayarlarına dön dedim.Şu anda sorunum çözüldü. Yinede successiondan yapmam şart mıdır?

Teşekkür ederim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iOS güncellemesi yaptım 13.4.1 e geçtim. Telefonuda fabrika ayarlarına dön dedim.Şu anda sorunum çözüldü. Yinede successiondan yapmam şart mıdır?

Teşekkür ederim
DFU modundan 13.4.1‘e geçtiysen tamamdır... şimdi istiyorsan Checkra1n Jailbreak ile Jailbreak yapabilirsin...

Sağlam Repo ve Tweak kullanırsan hiç bir Problem yaşamazsın

Kolay gelsin

tolgasnigga

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@Crawlinq
crackli tweak kullanımına savaş açmış bir forumda da söylenmez ki bu

Moderatör tarafından düzenlendi:

Augur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
DFU modundan 13.4.1‘e geçtiysen tamamdır... şimdi istiyorsan Checkra1n Jailbreak ile Jailbreak yapabilirsin...

Sağlam Repo ve Tweak kullanırsan hiç bir Problem yaşamazsın

Kolay gelsin
Teşekkür ederim artık jailbrak düşünmüyorum:) kestimeler var artık onlara merak salacağım ne kadar etkili olur bilmiyorum ama en azından tek tıklama ile wifi kapatabiliyorum:)
Mesaj düzenlendi:

@Crawlinq
Tercih meselesi belki dediğin gibi başka bir şey sebep olmuş olabilir. Fakat emin ol crackli tweak yükledikten sonra sorunum oluştu. Daha fazla uzatmayacağım iyi akşamlar dilerim

Moderatör tarafından düzenlendi:

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Crackli tweak kötü bir şey. Ancak tweaklerde bir deneme süresi olmalı. Ya da demo seçeneği. Tweak alcaksın ama ss lerden karar vermen gerekiyor. Ne kadar stabil, şarjı ne kadar etkliyor, diğer tweaklerle çakışıyor mu bilemiyorsun.

spaceship.x

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
bende aynı hataya düştüm crack tamamen göz boyuyor icleaner pro kurdum açılmadı şu an bigbossun reposundan stabil sürümünü indiriyorum hata veriyor indirmede

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@spaceship.x

Repo:

Tweak : ICleaner Pro

bunu kurman gerekiyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@efsane
Bu hatayı alıyorum
Hangi jb aracını kullanıyorsanız (Uncover , checkra1n) ayarlarından restore rootfs sekmesi ile restore yapın (tüm repo ve tweaklarınız silinir) Tekrar jb yapın
aynı sorunları tekrar yaşamak istemiyorsanız crack repo ve tweaklardan uzak durun

spaceship.x

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
@aseggesa
Açıkça söylemek gerekirse jailbreak sıkıntı çıkarabilir diye kendi cihazıma atmadım başlangıç amaçlı kullanmadığım iphone 4s ios 9.3.6 phoenix aracılığıyla attım. Zaten fazla tweak yüklü değil restore rootfs adımların bana anlatabilirseniz iyi olabilir.
Çok teşekkürler şimdiden

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@aseggesa
Açıkça söylemek gerekirse jailbreak sıkıntı çıkarabilir diye kendi cihazıma atmadım başlangıç amaçlı kullanmadığım iphone 4s ios 9.3.6 phoenix aracılığıyla attım. Zaten fazla tweak yüklü değil restore rootfs adımların bana anlatabilirseniz iyi olabilir.
Çok teşekkürler şimdiden
Bulunduğunuz sürümde tarif ettiğim restore işlemlerini kullanamazsınız.
Cihazı DFU mod da restore yapın ve tekrar jb yapın.

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar bende electra 11.3.1 kullanıyorum ve jailbreal'i kaldırmak istiyorum ama teldeki diğer verilerin silinmesini istemiyorum. Sadece jailbreak kaldıran diğer verileri silmeyen bi araç varmı.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bende electra 11.3.1 kullanıyorum ve jailbreal'i kaldırmak istiyorum ama teldeki diğer verilerin silinmesini istemiyorum. Sadece jailbreak kaldıran diğer verileri silmeyen bi araç varmı.
Uncover jb aracını yükleyin ve ayarlarından restore rootfs sekmesini açıp restore yapın (işlemi 3-4 kez tekrarlayın) daha sonra Uncover ipa yı normal uygulama siler gibi silin.

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@aseggesa
Çok teşekkürler şimdiden
Phoenix nasıl nerden yüklediniz annemin kullandığı 4s jb yapmak istiyorum ancak bu jb aracını bir türlü yükleyemedim

Tips
Tips
Üst Alt