Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Son sürümde değişiklik olmuş olabilir. @xianthi hocam güncellemeyi yapacaktır.
Hocam bazı hesaplarda çalışırken bazılarında çalışmıyor.
Örnek vermek gerekirse hesabım premium du süresi bitti çalışmadı.Yeni hesap kurdum onda çalıştı.
Eski hesaba geri döndüm yine çalışmadı.
Mantığını bende anlayamadım...

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam bazı hesaplarda çalışırken bazılarında çalışmıyor.
Örnek vermek gerekirse hesabım premium du süresi bitti çalışmadı.Yeni hesap kurdum onda çalıştı.
Eski hesaba geri döndüm yine çalışmadı.
Mantığını bende anlayamadım...
Aynen kardeş bende de aynı durum oldu
Mesaj düzenlendi:

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hayatın olağan akışında yaşanan beklenmedik durumlardan dolayı bir süredir ilgilenemedim. bahsedilen konulara müsait olunca bakacağım. az önce c2yi güncelleyip test ettim özellikler çalışıyor şu anda. daha önce plus üyelik alıp denemediğim için yaşanan sorunlar konusunda bilgim yok. c2 uygulamada çok radikal değişiklikler yapmadığı sürece tweak sorunsuz şekilde çalışacaktır. iyi forumlar.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
filter için kullandığım bölümde c2 kaynaklı sorunlar meydana geliyor sanırım.. logları inceledim c2 ile iletişim kuramıyor. tweak üzerinden yapabileceğim bi şey yok bu konuda.

Edit: şu an sunucu taraflı düzenlediler filtre kısmını. Artık müdahale edemem shuffle filtre kısmına :/

Son düzenleme:

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
filter için kullandığım bölümde c2 kaynaklı sorunlar meydana geliyor sanırım.. logları inceledim c2 ile iletişim kuramıyor. tweak üzerinden yapabileceğim bi şey yok bu konuda.

Edit: şu an sunucu taraflı düzenlediler filtre kısmını. Artık müdahale edemem shuffle filtre kısmına :/
of yazık olmuş :(

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Hocam gunaydin filtrr uyguladiginda calsimiyor bu sorun ardan kalkarmi ? Ne yapmamiz gerek ?
Mesaj düzenlendi:

of yazık olmuş :(
Hocam bu ne demek ? Yani filtre bolumunu kulanamaz mi olduk ?(((

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
V1.140 kullanıyorum tweak çalışıyor, eski sürüme düşürmeyi deneyin.

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
O zaman yapılabilecek bir şey yok maalesef
Peki neden böyle birşey oldu.premium alsak bu kodu kullanabilirmiyiz ve tweak diger özellikleri çalışırmı. Ve aynı sürüm aynı tweak sizde nasıl çalışabiliyor ? İos 11.3 6s plus

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Peki neden böyle birşey oldu.premium alsak bu kodu kullanabilirmiyiz ve tweak diger özellikleri çalışırmı. Ve aynı sürüm aynı tweak sizde nasıl çalışabiliyor ? İos 11.3 6s plus
Telefonu servise vermek için güncelledim hocam, jailbreak olmadığı için kontrol edemiyorum artık.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arama kısmını kullanarak parametreler ile yapabilirsiniz şu an için çalışıyor. Filtre kısmı crash oluyor bende. İnceleme fırsatı bulamadım.

nych

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam bu tweakboxu nasıl kuracam ve uygulamayı c2Hack'i tweakBoxdan bulamadım

nych

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Maalesef sadece cydia üzerinden indirebilirsiniz. Tweakbox’ta bulunmaz.
cydia kurdum fakat hiçbir sürüm düşürme falan yapmadım nasıl yapacagım c2Hack'ı nasıl kuracagım hakkında bilgi vererek aydınlatırsan sevinirim bu arada cydia içerisinde c2Hack diye arattığımda no apps found diyor

Tips
Tips
Üst Alt