Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam arama butonu bu güncellemeyle kayboldu mecburen sürüm düşürdüm siz farketmediniz galiba o sorunu ya da sadece bende mi öyle bir sıkıntı var acaba?
Ben olsam sürüm düşürmezdim arama özelliği için.Bu uygulama durduk yere sebepsizce ban atan bir uygulama.
Çok fazla link attığınızda spam olarak algılıyor ve hesabınıza değil telefonunuza ban atıyor.
Eee herkeste link istiyor? :)
Cihaz banlandığında keychain silmek veya uygulamayı silmek hiçbir işe yaramıyor illaki cihazı sıfırlamanız gerekiyor.. :)
Mesajı yollayan cihaz ban yiyor ama hesap sahibi ban yemiyor yani başka birinin linkini spam olarak devamlı yollarsanız ban o kişiye değil size etki eder tahminimce çünkü hesabım ban yemedi

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben olsam sürüm düşürmezdim arama özelliği için.Bu uygulama durduk yere sebepsizce ban atan bir uygulama.
Çok fazla link attığınızda spam olarak algılıyor ve hesabınıza değil telefonunuza ban atıyor.
Eee herkeste link istiyor? :)
Cihaz banlandığında keychain silmek veya uygulamayı silmek hiçbir işe yaramıyor illaki cihazı sıfırlamanız gerekiyor.. :)
Mesajı yollayan cihaz ban yiyor ama hesap sahibi ban yemiyor yani başka birinin linkini spam olarak devamlı yollarsanız ban o kişiye değil size etki eder tahminimce çünkü hesabım ban yemedi
Ben çok fazla link atmıyorum ama sebepsizce ban yeme özelliği kötüymüş. Arama özelliği ihtiyacım olan bişey o yüzden düşürmek zorunda kaldım umarım çözüm getirir yapan arladaş..

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Güncelleme repoya eklenmiştir. Arama butonu tekrar aktif hale geldi. İyi eğlenceler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Yeni güncelleme

Artık tweak özelliklerini uygulama ayarları içerisindeki sekmeden kontrol edebileceksiniz.

PHOTO-2018-10-07-02-48-47.jpg

Savak1322

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Telefonumda herhangi bir crack program yok jailbreak vb bunu kurmak istiyorum jb yapmadan nasıl yapabilirim jb yaparsam telefonum ne olur tekrar eski haline döndürebilirmiyim yarar ben zararlarını rica etsem paylaşırmısınız

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Telefonumda herhangi bir crack program yok jailbreak vb bunu kurmak istiyorum jb yapmadan nasıl yapabilirim jb yaparsam telefonum ne olur tekrar eski haline döndürebilirmiyim yarar ben zararlarını rica etsem paylaşırmısınız
Eğer sürümünüz 11.3.1 veya daha düştüğü ise jailbreak yapabilirsiniz. Jailbreak düzgün ayarlanıp kullanıldığında zararlı bişey değildir. İstediğiniz zaman kolaylıkla eski haline döndürebilirsiniz.

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Uygulama app storedan kalkmış heralde

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
İpa dosyasını indirebileceğim bi yer var mı

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Apple store'da uygulama kaldırılmış elinde olan varsa ya da link varsa paylaşırsa sevinirim.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Appcake'den bulabilirsiniz.
Ama illa ipa dosyasını istiyorsanız ;

xgizli06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben bu işlemleri nasıl yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam ifile de yokmu connect2 dosyasi ifilizami ? Gerek ?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
3 ten fazla konuşma pinleyebilmek daha iyi olurdu sanki

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam kişi çevrimiçi olunca bildirim özelliği aktif olması için zil butonu vardı yeni güncellemelerde gitmiş onu tekrar etkinleştirelir misiniz? @yusuf.ozgul , @xianthi

Son düzenleme:

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam tweak indirdim her şey çalişıyor ama filtreleme özelliği çalişmadı

Tips
Tips
Üst Alt