Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yeni özellikler:

Fotoğrafların/videoların üzerine basılı tutarak yıldız işaretine basarsanız kaydeder. Shuffle filtre için kendi filtre kısmını kullanabilirsiniz. Aramaya yazmanıza gerek yok artık. İyi eğlenceler.

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yeni özellikler:

Fotoğrafların/videoların üzerine basılı tutarak yıldız işaretine basarsanız kaydeder. Shuffle filtre için kendi filtre kısmını kullanabilirsiniz. Aramaya yazmanıza gerek yok artık. İyi eğlenceler.
Sen bi harikasın dostum.güzel paylaşım filzayla ugrasmaktan kurtuldum 😂. Aklıma şöyle bir özellik geldi yapılırmı bilmiyorum resim video gönderdiginde anlık olanlarda kamera galeriden gönderince galeri yazıyor.galeriden gönderdigimizde anlık yaptırmanın bir yolu olurmu.pc deki splitcam fake kamera gibi.yada kamerayı fake olarak kullanmak için tweak tarzı
Mesaj düzenlendi:

Repo: /JailbreakTR Repo/
İsim: c2Hack
Açıklama: Connected2.me uygulaması için @xianthi 'nin yapmış olduğu tweak ile mesaj limitini, ban riskini ve plus özellikleri aktif edebilirsiniz.
Kullanmak için arama kısmına belirli parametreleri girerek özel arama yapabilirsiniz.

Yeni özellikler:

Sen bi harikasın dostum.güzel paylaşım filzayla ugrasmaktan kurtuldum 😂. Aklıma şöyle bir özellik geldi yapılırmı bilmiyorum resim video gönderdiginde anlık olanlarda kamera galeriden gönderince galeri yazıyor.galeriden gönderdigimizde anlık yaptırmanın bir yolu olurmu.pc deki splitcam fake kamera gibi.yada kamerayı fake olarak kullanmak için tweak tarzı

Son düzenleme:

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mesaj düzenlendi:
Evet böyle bi sey yapmak mümkün. Daha önce yapacaktım da fırsat olmadı. Müsait olduğumda eklerim öyle bi detay.

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Evet böyle bi sey yapmak mümkün. Daha önce yapacaktım da fırsat olmadı. Müsait olduğumda eklerim öyle bi detay.
Çok teşekkür ederim.sabırsızlıkla bekleyeceğim.kolay gelsin

Justholdme

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Guncelleme geldi ve one cikma sekmesi degistirildi nasil calistigini soylermisiniz

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Güncellemede galeriden gönderilen resmi kamera şeklinde gösterme özelligi gelmedi sanırım

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
şuan ücretsiz shuffle varmı peki hocam ?
evet var önceden arama yerine paremetrelerle yapılırken şimdi kendi ayar seçeneğinden yapılıyor. yaş, cinsiyet ve online durumu seçebilirsiniz.

anilerikci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet var önceden arama yerine paremetrelerle yapılırken şimdi kendi ayar seçeneğinden yapılıyor. yaş, cinsiyet ve online durumu seçebilirsiniz.
Anladım hocam, onu yukarıdaki yazılanlardan anladım. Benim anlatmak istediğim şu; Shuffle öne çıkmak uygulama içersinde. bunu sormuştum.

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu son güncelleme ile neler geldi acaba?

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba, bir süredir güncelleme atamamıştım. Öncelikle olmayacakları yazayım ki beklenti oluşmasın.

- Shuffle'da öne çıkarma özelliğini ekleyemem. Sunucu taraflı kontrol edildiği için yaptığım değişiklikler sadece sizde oluyormuş gibi görünür.
- Mesaj sayısı, takipçi sayısı, beğeni sayısı vb diğer özellikler yine aynı şekilde sunucu taraflı kontrol edildiği için sadece spoof edilebilir. (Sadece sizde öyle görünür.)

Bugün yaptığım güncelleme henüz JBTR reposuna yüklenmemiş olabilir ancak çok istenen galeri/anlık olayını hallettim. Galeriden gönderseniz de kameradan göndersenizde kamera olarak gözükecek. Tabii ileride bunu aktif pasif yapabileceğiniz bi kısım ekleyeceğim.

İleride yapmayı planladığım diğer kısım ise, şu an Öne çıkarma penceresinde gördüğünüz Anon ID, Pass ve mesaj gönderme kısmı. Tüm shuffle'a otomatik tek seferde mesaj göndermeyi sağlayacak bi pencere yapmayı düşünüyorum. Reklam vs için işinize yarayabilir.

İyi forumlar.

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
harika paylaşım emeginiz için çok teşekkürler

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar merhaba, bir süredir güncelleme atamamıştım. Öncelikle olmayacakları yazayım ki beklenti oluşmasın.

- Shuffle'da öne çıkarma özelliğini ekleyemem. Sunucu taraflı kontrol edildiği için yaptığım değişiklikler sadece sizde oluyormuş gibi görünür.
- Mesaj sayısı, takipçi sayısı, beğeni sayısı vb diğer özellikler yine aynı şekilde sunucu taraflı kontrol edildiği için sadece spoof edilebilir. (Sadece sizde öyle görünür.)

Bugün yaptığım güncelleme henüz JBTR reposuna yüklenmemiş olabilir ancak çok istenen galeri/anlık olayını hallettim. Galeriden gönderseniz de kameradan göndersenizde kamera olarak gözükecek. Tabii ileride bunu aktif pasif yapabileceğiniz bi kısım ekleyeceğim.

İleride yapmayı planladığım diğer kısım ise, şu an Öne çıkarma penceresinde gördüğünüz Anon ID, Pass ve mesaj gönderme kısmı. Tüm shuffle'a otomatik tek seferde mesaj göndermeyi sağlayacak bi pencere yapmayı düşünüyorum. Reklam vs için işinize yarayabilir.

İyi forumlar.
Hocam emeginize sağlık gönderilen yada gelen sesleri resimleri kaydettigimiz şekilde onlarıda kayıt edebilirmiyiz.diger sorumda c2 de telefon görüşmeleri için bir kayıt oluşturulabilir mi ?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

@yusuf.ozgul hocam sürüm düşür yaparsak 1.3 ü yükleyebiliyoruz ama 1.3.1 yüklenmiyor sanırım tweak değilde repoyla alakalı bir sorun var

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
MD5 SUM hatası bende de vardı, ne kadar kaynak yenilediysem düzelmedi ekstra yöntemler denememe rağmen. Dedim repoda geçici sıkıntı olabilir aradan bir kaç saat geçti tekrar denedim güncelledi. Bu arada ne tür yenilikler eklendi hocam ya da düzeltme güncellemesi miydi?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
MD5 SUM hatası bende de vardı, ne kadar kaynak yenilediysem düzelmedi ekstra yöntemler denememe rağmen. Dedim repoda geçici sıkıntı olabilir aradan bir kaç saat geçti tekrar denedim güncelledi. Bu arada ne tür yenilikler eklendi hocam ya da düzeltme güncellemesi miydi?
Bana kalırsa bu güncelleme en büyük güncellemelerden biriydi.
Ban olayı (telefon ban olayı) %100 olarak çözüldü
Önceden telefonuna ban geldiğinde jailbreak aktif değilse giremiyordun uygulamaya :)
Hesap ban yerse aynı şekilde yapılabilecek bir şey yok.
İnşallah bende güncelleyebilirim :/

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ekleme yaparken küçük bi hata oluşmuş düzeltince sorun çözüldü.

Bana kalırsa bu güncelleme en büyük güncellemelerden biriydi.
Ban olayı (telefon ban olayı) %100 olarak çözüldü
Önceden telefonuna ban geldiğinde jailbreak aktif değilse giremiyordun uygulamaya :)
Hesap ban yerse aynı şekilde yapılabilecek bir şey yok.
İnşallah bende güncelleyebilirim :/

Evet ban olayı için gelen bi güncellemeydi. Ban yeme durumu olmayacak.

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ekleme yaparken küçük bi hata oluşmuş düzeltince sorun çözüldü.

Evet ban olayı için gelen bi güncellemeydi. Ban yeme durumu olmayacak.
Hocam arama butonu bu güncellemeyle kayboldu mecburen sürüm düşürdüm siz farketmediniz galiba o sorunu ya da sadece bende mi öyle bir sıkıntı var acaba?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam arama butonu bu güncellemeyle kayboldu mecburen sürüm düşürdüm siz farketmediniz galiba o sorunu ya da sadece bende mi öyle bir sıkıntı var acaba?
Hangi buton hocam bi sorun göremedim. Ekran Görüntüsünü atabilirseniz @xianthi hocam yardımcı olabilir.

Tips
Tips
Üst Alt