Neler yeni

Tweak ConfirmLaunchXI

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Tweak Adı : ConfirmLaunchXI
Repo :
Sürüm : 0.0.1
Uyumluluk: iOS 10.0 ~ iOS 11.3.1
Fiyat : Ücretsiz
İşlevi: Hepimiz bir uygulamaya girecek iken yanlışlıkla başka bir uygulamaya tıklıyoruz ve bu sinir bozucu ama artık ConfirmLaunchXI ile bir uygulamaya tıkladığınız da uygulamayı başlatmak isteyip istemediğiniz sorulur. Keyfini çıkarın!

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweak Adı : ConfirmLaunchXI
Repo :
Sürüm : 0.0.1
Uyumluluk: iOS 10.0 ~ iOS 11.3.1
Fiyat : Ücretsiz
İşlevi: Hepimiz bir uygulamaya girecek iken yanlışlıkla başka bir uygulamaya tıklıyoruz ve bu sinir bozucu ama artık ConfirmLaunchXI ile bir uygulamaya tıkladığınız da uygulamayı başlatmak isteyip istemediğiniz sorulur. Keyfini çıkarın!

Tweak güzel ama maalesef bioprotect işe çalışmıyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
anlamadım bioproject ile çakışıyor mu yani ?
Evet safemode a atmıyor ama bioprotect ile kilitlenmiş uygulamalara bastığınızda ekran kilitleniyor respring yapmak gerekiyor.tweaki kaldırdım düzeldi herşey normal.kilitli uygulamalar dışında tweak görevini yapıyor ama kilitli uygulamaya tıkladığınızda ekran kilitleniyor

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Evet safemode a atmıyor ama bioprotect ile kilitlenmiş uygulamalara bastığınızda ekran kilitleniyor respring yapmak gerekiyor.tweaki kaldırdım düzeldi herşey normal.kilitli uygulamalar dışında tweak görevini yapıyor ama kilitli uygulamaya tıkladığınızda ekran kilitleniyor

Kurmak isteyen arkadaş bioprojectten vazgececek.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kurmak isteyen arkadaş bioprojectten vazgececek.
Biraz öyle olacak ama tabi bana sorarsanız bioprotect mi bu mu diye tabiki bioprotect derim...

Tips
Tips
Üst Alt