Neler yeni

Cimer Sinyal Kesici Tweak

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar İşyerine Servisle Gidip Geldiğim İçin Yolculuk Boyunca Servisteki Kadınların Telefon Dedikodularından Bıktım Usandım...Yok Ayşenin Herif Karıyı Aldatmış Vıııı Yok Akşama Ne Pişirsem Yok Maydonoz Alma Pırasa Al Bunaldım İyice Artık E-5 Otobanda İnip Soyunma Eylemi Yapacam En Sonunda Vallahi Gına Geldi Sinyal Kesici Cebine Sığacak Ya Bir Cihaza Yada Tweake İhtiyacım Var Yardım Edin Lütfen

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar İşyerine Servisle Gidip Geldiğim İçin Yolculuk Boyunca Servisteki Kadınların Telefon Dedikodularından Bıktım Usandım...Yok Ayşenin Herif Karıyı Aldatmış Vıııı Yok Akşama Ne Pişirsem Yok Maydonoz Alma Pırasa Al Bunaldım İyice Artık E-5 Otobanda İnip Soyunma Eylemi Yapacam En Sonunda Vallahi Gına Geldi Sinyal Kesici Cebine Sığacak Ya Bir Cihaza Yada Tweake İhtiyacım Var Yardım Edin Lütfen

Bence Servis aracını sen kullan :)

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Kulağına kulaklık tak bütün dedikodu vırıkırı gitti. Baktın olmuyor sende aralarına katıl. Maceralarını anlat bi daha konuşmazlar.
not: anlatırken telefondan bir arkadaşınla konuşur gibi yap.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Abi Vallahi Bıktım Bu Avratlar Günde Kaç Bin Kelime Konuşuyor Anlamıyom Uyuyacam Uyutmuyolar İşe Gidesim Gelmiyor Artık Burdan Hackerlara Sesleniyom Vallahi Yaparasanız Tewaki 500 de olsa Alırım Parayla Kurtarın Lütfen Beni Yeterki

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Poligonlarda kullanılan kulak tıkaçlarından al :) Mermi sesi geçirmiyor onları hiç duymazsın :)
Şaka bir yana öyle bir şey olacağını zannetmiyorum ki bulsan bile yapma derim.
Sonuçta sabit bir yerde kullanmayacaksın, hareket halindeyken kullanacaksın. Günümüzde dışarıdaki çoğu cihaz o bozmak istediğin frekanslar sayesinde çalışıyor. Arkanda bir sürü mahal bırakırsın haberin olmaz. Bir gün pat diye ensenden tutarlar kodese :)

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Poligonlarda kullanılan kulak tıkaçlarından al :) Mermi sesi geçirmiyor onları hiç duymazsın :)
Şaka bir yana öyle bir şey olacağını zannetmiyorum ki bulsan bile yapma derim.
Sonuçta sabit bir yerde kullanmayacaksın, hareket halindeyken kullanacaksın. Günümüzde dışarıdaki çoğu cihaz o bozmak istediğin frekanslar sayesinde çalışıyor. Arkanda bir sürü mahal bırakırsın haberin olmaz. Bir gün pat diye ensenden tutarlar kodese :)
Şimdiki Gündemim Bu Sadece Buna Odaklanacam Sarukede Mesaj Yazdım İnşallah Döner Bana

Stealithy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aliminyumla kapla tüm odayı hat çekmez mecbur dışarıda konuşurlar

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Git onlara bunu göster tekrar konuşurlarsa kendileri bilir.
D13F62E9-0D8D-4F60-8BAC-F9E42A863C52.png

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Valla sırf toplu taşımalardaki ve sokaklardaki gürültücü insanlar yüzünden gürültü engelleme teknolojisi olan kulaklık aldım. Ha kocaman olduğu için bir Airpods gibi pratik değil ama iş görüyor. Tavsiyem bu yönde :D

mert2782

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kafaya gore iletisim hakkini engellemis olursun bu bir suc haberin ola.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cok can sıkıcıysa durum, birden bagirarak ARKADASLAAAAR ARANİZDA CİKOLATALİ GOFRET SEVMEYEN VARMİ diye seslen ve ekle rica ediyorum sabahlari bu kadar sesli konusmayin uyuyoruz daa surda de.

Tips
Tips
Üst Alt