Neler yeni

Cihaz Kutusu Açılmadan Sürüm Öğrenmek

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Her Cihaz kutunun arkasında "Seri Numarası" vardır..

Bu linkten

Seri numarayı verin ve sitesinden sürümleri karşılaştırabiliriz.

Aşağıda çıkış --Ayını--haftasını ve Yılını görebilirsiniz.

Örnek:

Alternatif___

Bu linkten daha kolay öğnebilirsiniz.. linki Chrome'den indirin'ki daha anlayışlı olsun.

1.Cihazın Seri numaranın 4.ve 5. Sıradaki harflerini ilk boş alana yazın.

2. Seri numaranın son -4- harfini'de ikinci boş alana yazın ve "Decode" butonuna tıklayınca bilgileri hemen aşağıda görebilirsiniz.

Not: %100 de olmasada %90 doğru çıkıyor..

JailbreakTR

Son düzenleme:

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu şekilde mağazaya gittiğinizde pupa ya falan kutuya bakmak istediğinizde görevliler acayip tribe giriyor.
Eskişehir pupa da 6+ buldum, kutuya bakmak istedim imei lazım değil sadece seriye bakacağım dedim görevlinin hareketleri görmeliydiniz.steve jobs un kardeşi zannedersiniz.

Sinirlendim almadan çıktım, Migros'ta falan yardımcı oluyorlar yada direk online sipariş 14 gün iade hakkı.
Deneyen varmı?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben mi yapamadım yanlışlık mı var?kapalı kutu İphone x geldi sürüm yeniyse açmayayım dedim denedim ama yapamadım sanırım anlayan biri bakabilir mi rica etsem hangi sürüm

Ekli dosyalar

efsane

Administrator
Cihaz
Ben mi yapamadım yanlışlık mı var?kapalı kutu İphone x geldi sürüm yeniyse açmayayım dedim denedim ama yapamadım sanırım anlayan biri bakabilir mi rica etsem hangi sürüm

Senin Cihaz İphone X ve 24 - 30 Aralık 2017'de üretilmiş.

JailbreakTR

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
24-30 aralık dönemi için 11.1.2 çıkıyor doğrumuyum hocam

JailbreakTR[/QUOTE]

efsane

Administrator
Cihaz
24-30 aralık dönemi için 11.1.2 çıkıyor doğrumuyum hocam

JailbreakTR
[/QUOTE]

Şimdi tam birşey söyleyemem ama 11.1.2 ve 11.2 ile kesişebilir yani kargo vs derken. Sen yinede bak nasıl olsa garantin var.. gidip değiştirirsin..

JailbreakTR

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İpsw sitesinden kontrol edin derim,ordaki tarihlerden az çok bişey çıkarabilirsiniz
Ama yinede apple bu süprizde yapabilir

Ben seri kontrolünü bu adresten yapıyorum

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdi tam birşey söyleyemem ama 11.1.2 ve 11.2 ile kesişebilir yani kargo vs derken. Sen yinede bak nasıl olsa garantin var.. gidip değiştirirsin..

Yurt dışı aldım hocam hocam daha doğrusu almadım resmini attı açarsam almak zorunda kalıcam kişisel fikrin nedir?:) @efsane6
JailbreakTR

Son düzenleme:

efsane

Administrator
Cihaz

Yurt dışı aldım hocam hocam daha doğrusu almadım resmini attı açarsam almak zorunda kalıcam kişisel fikrin nedir?:) @efsane6
JailbreakTR
Bence Al , çünkü yurtdışında daha çok satıldığı için bu tarihte çıkmış bir Cihaz Halen duruyorsa rafta demekki sana nasip olacakmış

JailbreakTR

E

Eyp

Guest
Sürüme.baktim o telefon iOS 11.1.1 kesin benimde öyle idi bende seri numarasında bakarak aldim

E

Eyp

Guest
İpsw me adresinden çıkan sürümlere göre bakıyorum
Mesaj düzenlendi:

Bu eski sürüm al

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@efsane6 hocam selam link çalışmıyor mu? Yazıyorum bilgi vermiyor 5 Tane daha cihaz var kontrol edicem ama edemiyorum ?

Edit:Şimdi yeniden yaptım oldu.5 cihaz daha sorgulattım 2017 aralık 52. Hafta hiçbiri eski sürüm değil :(

2.edit: @efsane6 hocam bu cihaz artık banko uyar dimi jb için

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

efsane

Administrator
Cihaz
Konuya başka bir Alternatif ekledim

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt