Neler yeni

Chimera JB yüklerken hata alıyorum

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar dün telefonun tarihini ileriye aldım ve daha sonrasında chimeranın çalışmadığını gördüm doğal olarak. Şimdi tekrar bilgisayardan yüklemek istediğimde aşağıdaki gibi bir hata alıyorum.
12472

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
chimera da ya da impactor aracında tuhaf şeyler oluyor. Benim bir haftalık imza süresi dolduktan sonra cihazı kapa aç yaptığımda jb i tekrar aktif etmek için impactor aracından chimera yı yüklemeye çalıştım ama belli bir aşamadan sonra impactor aracı kendiliğinden kapanıp durdu. Bunu forumda yazmama rağmen çözüme yönelik bir yanıt alamadım hiç, kendi sorunumu kendim giderdim sana da tavsiyem şu olur; TweakBox uygulamasını cihazını yükle onun içinde chimerayı bulacaksın onu cihazına kurabilirsin ve jb i tekrar kullanabilirsin. Ama bunda da şöyle bir tuhaflık var chimeranın 1.0.1 versiyonunu kuruyor ve güncelleme almıyor chimera her nedense.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
chimera da ya da impactor aracında tuhaf şeyler oluyor. Benim bir haftalık imza süresi dolduktan sonra cihazı kapa aç yaptığımda jb i tekrar aktif etmek için impactor aracından chimera yı yüklemeye çalıştım ama belli bir aşamadan sonra impactor aracı kendiliğinden kapanıp durdu. Bunu forumda yazmama rağmen çözüme yönelik bir yanıt alamadım hiç, kendi sorunumu kendim giderdim sana da tavsiyem şu olur; TweakBox uygulamasını cihazını yükle onun içinde chimerayı bulacaksın onu cihazına kurabilirsin ve jb i tekrar kullanabilirsin. Ama bunda da şöyle bir tuhaflık var chimeranın 1.0.1 versiyonunu kuruyor ve güncelleme almıyor chimera her nedense.
Teşekkür ederim o şekilde yüklendiğini biliyorum da açıkçası o sitelere de pek güvenmiyorum. Ayrıca appstore'mde çalışmıyor. Anlayamadığım şeyler oluyor telefonda.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Teşekkür ederim o şekilde yüklendiğini biliyorum da açıkçası o sitelere de pek güvenmiyorum. Ayrıca appstore'mde çalışmıyor. Anlayamadığım şeyler oluyor telefonda.
appstore dan yüklemiyorsun zaten web sitesinden google a yaz tweakbox ilk çıkan link. Eğer jailbreaksiz yapamam diyorsan bunun dışında bir alternatifin olmayacaktır, impactor aracından ya da chimeradan kaynaklanan sıkıntının giderilmesini beklemek dışında. Sana sorununa çözüm olabilecek alternatif bir yol önerdim. Ben kullanıyorum ve memnunum bir sorun yaşamadım iki günden beridir. Sorun yaşayan kimse varsa çıkıp bizi aydınlatırsa da memnun olurum.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
AppStore'den yüklemeye calısmıyorum zaten nereden yüklendiğini biliyorum yardımların için teşekkür ederim :) AppStore çalışmıyor diyorum ekstra bir sorun bu :) Söylediğin yöntemi kullanarak succession yüklemiştim zaten. Succession ile restore ettim şimdi cihazı bakalım ne olacak.

Tips
Tips
Üst Alt