Neler yeni

Chimera Jailbreak ~ iOS 12.0 - 12.5.1

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Saurik gitti mertlik bitti. Cydia kendini yenilemesede 11 sene geçmesine rağmen hala kullanış konusunda çok iyi. En Jailbreak bilmeyen adam bile 2 dakika’da çözer Cydia’yı. Ayrıca 11 senedir bizlere hizmet etmiş, kendisiyle ne tweakler, ne temalar yüklenmiş Cydia ile 3 günlü Sileo’yu karşılaştırmak doğru değil. Sileo çok karışık bir arayüzü var bence. Cydia kim ne derse desin hep bir efsane olarak kalacaktır onun yerini Sileo falan hiç bir araç dolduramaz. Ayrıca fazla görsellik sevmeyen, “ben sadece tweak’i mi kurarım işime bakarım” diyorsanız Sileo’ya gerek yok ki bende böyle diyiyorum. Anemone gibi şeylere de ihtiyaç yok bence. Tema hem şarjı sömürür hem de yavaşlatır cihazı özellikle 5S ve 6 kullananlar hiç bulaşmasın Anemone’ye. Özellikle 5S’de denediğimde Avrupalı Devletlerin Afrika’yı sömürmesi gibi pili sömürmüştü Anemone. Uzun lafın kısası Sileo’da Cydia’da farklı kitlelere hitap ediyor. Cydia geleneklerinden vazgeçmeyen, kolayca işini halletmek isteyen, görsellik pek de önemsemeyen kişiler içindir. Sileo ise görsellik isteyen, App Store gibi bir tasarım isteyen kişiler içindir. Sileo altyapısı biraz daha güçlensin o zaman tam kıvamında olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar bu chimerayi kurduğum tüm tweaklerde dahil nasıl kaldırabilirim telefondan ? Tekrar uncovere donmek istiyorum. Cydia sileodan daha stabil benim telefonumda(iPhone 6S). Varmı bir yolu lütfen anlatırmısiniz ?

Hocam Chimera’dan Restore RootFS yapıp silip Unc0ver ile tekrar JB yapacaksınız herhalde böyleydi.

muratveb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam Chimera’dan Restore RootFS yapıp silip Unc0ver ile tekrar JB yapacaksınız herhalde böyleydi.
Hocam hamdolsun aynen o şekil yapıp cydiama kavuştum şükür kavuşturana :) Ama xarold reposunun adresimi değişti acaba? Neden bu repo ısrarla boş geliyor anlmadım :/

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hocam hamdolsun aynen o şekil yapıp cydiama kavuştum şükür kavuşturana :) Ama xarold reposunun adresimi değişti acaba? Neden bu repo ısrarla boş geliyor anlmadım :/
o repo kapandı malesef benimde sevdiğim repoydu ama yok artık

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sileo açınca neden 5-10 saniye bekleme süresi var? sizlerde de öyle mi? 5-10 saniye sonra kendine geliyor.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Banka uygulamalarını jailbreakli olarak bile kullanabildiğimiz bir tweak vardı unsub işe yaramıyor bildiğiniz varmı başka

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Banka uygulamalarını jailbreakli olarak bile kullanabildiğimiz bir tweak vardı unsub işe yaramıyor bildiğiniz varmı başka
Liberty lite

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ifile yukleyen varmi ?

Telefon Xr

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafından düzenlendi:

erhansaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaslar devamli impactor hatasi aliyorum yükleme yapiliyor gösteriyor ama islem bittikten sonra yükleme yapmiyor yada eror 182 geliyor anlamis degilim tel xsmax a12 12.0.1 sürüm bir türlü yapamadim

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaslar devamli impactor hatasi aliyorum yükleme yapiliyor gösteriyor ama islem bittikten sonra yükleme yapmiyor yada eror 182 geliyor anlamis degilim tel xsmax a12 12.0.1 sürüm bir türlü yapamadim
uygulamaya özgü parola oluşturmayı yaptın mı ? o parola ile girdin mi impactordan ?

erhansaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
uygulamaya özgü parola oluşturmayı yaptın mı ? o parola ile girdin mi impactordan ?
Evet zweifaktor kodu ile giriyorum genede yapmiyor dolduruyor kendiliginden kapaniyor

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba, telefon demin uykuya daldı. Şuan uyandıramıyorum hiç bir türlü. Telefonu arıyorum, çalıyor ama ekranda hiçbir şey olmuyor. DFU moda girmiyor, chimera 1.0.2 kurulu. Cracked tweak kurulu değil, en son safari plus kurmuştum dün akşam. Sabah bir ara 1 dk lığına gitmişti ama önemsememiştim, fakat az evvel ekran karardı. iTunes veya iTools şuan telefonu görmüyor pc ye bağlayınca, fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar merhaba, telefon demin uykuya daldı. Şuan uyandıramıyorum hiç bir türlü. Telefonu arıyorum, çalıyor ama ekranda hiçbir şey olmuyor. DFU moda girmiyor, chimera 1.0.2 kurulu. Cracked tweak kurulu değil, en son safari plus kurmuştum dün akşam. Sabah bir ara 1 dk lığına gitmişti ama önemsememiştim, fakat az evvel ekran karardı. iTunes veya iTools şuan telefonu görmüyor pc ye bağlayınca, fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Hard restart atın cihaza, kapanıp açılsın.

erhansaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
ilk olarak xcode > revoke certificates den o uygulamaya özgü parolayı girdiniz mi ?
Evet her sekili denedim dolduruyor sonra impactor kendiliginden kapaniyor yükleme gösteriyor ama yüklenmiyor

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tweakbox üzerinden deneyin direk telefondan sileo kurulumu yapmayı deneyin

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweakbox üzerinden deneyin direk telefondan sileo kurulumu yapmayı deneyin
Kardeşim Xs Max Almayı Düşünüyom Jailbreak nasıl gidiyor bu yeni çıkan sorunsuz çalışıyormu cihazlarda bilgin varmı dünya genelinde sileo iyimi

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ya kardeşler ben xs max cihazıma jb yaptım ama ayarlarda bir türlü görünmüyor prefenceloader yükledim ama durum değişmedi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ya kardeşler ben xs max cihazıma jb yaptım ama ayarlarda bir türlü görünmüyor prefenceloader yükledim ama durum değişmedi
Bende de gözükmüyordu RootFS yaptım tweakler geldi ayarlara.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ayarlarda görünmeyen tweaklarınızmı ?

Tips
Tips
Üst Alt