Neler yeni

Chimera Jailbreak ~ iOS 12.0 - 12.5.1

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hadi hayırlı olsun A12 sahiplerine :Z

Unc0ver'dan Chimera Geçiş:
1- unc0ver uygulamasını açın, rec0ver'ı etkinleştirin ve yeniden jailbreak / jailbreak tuşlarına basın 2- Girin ve Chimera'yı yükleyin 3- Uygulamayı açın Chimera ve basın jailbreak

iPhone 6 kullananlar dikkat etsin !

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Hocam söylediğin yöntemlerle telefonu sıfırladım fakat cydia gitmedi sorum şu cydia tamamen nasıl silerim ve şimdi chimera yüklesem sıkıntı olur mu ? 12.0.1 iphone 7plus

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hocam söylediğin yöntemlerle telefonu sıfırladım fakat cydia gitmedi sorum şu cydia tamamen nasıl silerim ve şimdi chimera yüklesem sıkıntı olur mu ? 12.0.1 iphone 7plus
newterm 2 tweakını yükle sileo ile daha sonra aç ve uicache --all yaz biraz bekle sonra cydia silinicektir

• Like
Reactions: osY

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ben en son iphone 5 e 10.3.3 jb yaptıktan sonra elektra vs tarzı jb yöntemlerine yabancı kaldım. şimdi elimde iphone xs var ve yepyeni bir jb yöntemi ile karşı karşıyayım resmen. konunun ilk satırına jb yaparken dikkat etmemiz gereken şeyler konusunda bilgilendirme yazısı yazabilir misiniz?

WhiteAnqeL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Yüklediğiniz tweaklar ayarlar kısmında çıkıyor mu
Bende çıkmıyorda..

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sevindirici haber biz A12 jb bekleyenler için. Derhal kurulumu yapacağım, uncover da zaten A12 ler için sileo alternatifli bir çözüm sunabilir en fazla.

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaş Jailbreakı iyice kısıtladılar cydia yok silo var cydia yı gün geçtikçe ortadan kaldırıyorlar sankim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar sileo da yüklediğiniz tweakler ayarlarda gözüküyormu ben de ayarlarda gözükmüyor :(

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
jailbreak dediğimde has to reboot finish the jailbreak process.when your device reboots,re-open chimera to complete the process. (jailbreak işlemini sonlandırmak zorundadır. Cihazınız yeniden başlatıldığında işlemi tamamlamak için chimera'yı tekrar açın.) bu hatayı alıyorum yanlış yaptığım ne var acaba ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaş Jailbreakı iyice kısıtladılar cydia yok silo var cydia yı gün geçtikçe ortadan kaldırıyorlar sankim

Cydia'nın kaldırılacağını yeni mi öğreniyorsun. :D :D :D CoolStar aylardır diyor Cydia kaldırıp Sileo'yu koyacam diye. :D

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
jailbreak dediğimde has to reboot finish the jailbreak process.when your device reboots,re-open chimera to complete the process. (jailbreak işlemini sonlandırmak zorundadır. Cihazınız yeniden başlatıldığında işlemi tamamlamak için chimera'yı tekrar açın.) bu hatayı alıyorum yanlış yaptığım ne var acaba ?
Bu çıktığımda reboottan sonra tekrar chimeraya girip jailbreak tıklayacaksınız..

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Hayret repoyu ekledim ama yoktu deb dosyasını bulup sileo ile açtım yüklendi

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tvos Beta kuruluyken jb kurulmuyordu, tvos beta silince kuruldu.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Malesef ayarlarda görünmüyor tweakler preference loader yükledim sonuç aynı

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cydia'nın kaldırılacağını yeni mi öğreniyorsun. :D :D :D CoolStar aylardır diyor Cydia kaldırıp Sileo'yu koyacam diye. :D
Cydia kaldırma diye bişey yok. A12 cihazların jb den yararlanması için cydia nın saurik tarafından güncellemesi gerekiyor, fakat saurik bunu yapmayacağını söylediği için coolstar cydia yerine sileo yu tercih etti.
Uncover jailbreakcılar hala cydia tarafındalar..

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cydia kaldırma diye bişey yok. A12 cihazların jb den yararlanması için cydia nın saurik tarafından güncellemesi gerekiyor, fakat saurik bunu yapmayacağını söylediği için coolstar cydia yerine sileo yu tercih etti.
Uncover jailbreakcılar hala cydia tarafındalar..

Unc0ver'a bir şey dedim mi hocam ? :D CoolStar diyorum ben. :D Ki zaten CoolStar Saurik desteklese bile kendi geliştirdiği Sileo'yu kullanacağını kaç kere söyledi. Cydia'yı devirme derdinde. Zaten Saurik'te desteğini kesince çokta zor olacağını düşünmüyorum. Başka geliştiriciler kollarını sıvamış biz destek vermeye devam edelim diye. Şimdilik gelecekteki tek umut onlar gözüküyor Cydia için.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Unc0ver'a bir şey dedim mi hocam ? :D CoolStar diyorum ben. :D Ki zaten CoolStar Saurik desteklese bile kendi geliştirdiği Sileo'yu kullanacağını kaç kere söyledi. Cydia'yı devirme derdinde. Zaten Saurik'te desteğini kesince çokta zor olacağını düşünmüyorum. Başka geliştiriciler kollarını sıvamış biz destek vermeye devam edelim diye. Şimdilik gelecekteki tek umut onlar gözüküyor Cydia için.
İnanılmaz bir savaş var aralarında :)..
Aslında cydia görsel olarak kendini bir türlü yenilemedi. Sileo görünüş olarak güzel, eğer stabiliteyi de çözebilirse kullanıcılar yarafından tercih edilmeye başlayabilir ki bu da sileoyu 1 adım öne geçirebilir

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba

Minimalhostblocker
iClenaer
Localiapstore

Sorunsuz kuruldu, çok başarılı...

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hadi hayırlı olsun A12 sahiplerine :Z

Unc0ver'dan Chimera Geçiş:
1- unc0ver uygulamasını açın, rec0ver'ı etkinleştirin ve yeniden jailbreak / jailbreak tuşlarına basın 2- Girin ve Chimera'yı yükleyin 3- Uygulamayı açın Chimera ve basın jailbreak

iPhone 6 kullananlar dikkat etsin !

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Bu şekil kurdum kamera çalışmıyor şuan 😀😂

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İnanılmaz bir savaş var aralarında :)..
Aslında cydia görsel olarak kendini bir türlü yenilemedi. Sileo görünüş olarak güzel, eğer stabiliteyi de çözebilirse kullanıcılar yarafından tercih edilmeye başlayabilir ki bu da sileoyu 1 adım öne geçirebilir

Stabilikte efsane Sileo. Chimera'da denemedim, unc0ver uyumlu Sileo kurmuştum muazzamdı hız, performans konusunda. Cydia yenilik yapmadan ileriye gideceğini sanmıyorum. Sileo bu uyumlulukları (tweak,repo), geliştiriciler de Sileo desteği yapsın onun önü biraz zor kesilir. :D

Tips
Tips
Üst Alt