Neler yeni

Chimera Jailbreak ~ iOS 12.0 - 12.5.1

bylenis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba

cihazım iphone 6 ios 12.3.1 sürüm ve shsh2 kaydı aldım 12.4, fakat nonce set yapamıyorum 12.3.1 de çalışmıyor.
nasıl 12.4 sürüme geçebilirim yardım edebilirmisiniz.
Mesaj düzenlendi:

telefonum jailbreaksiz

elmas24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
7Plus için geçerli mi ?

Moderatör tarafından düzenlendi:

wymy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
iPad Air var 12 iOS 12.2 ama verdiğiniz sitelerden uncover yükleyemedim indiriliyor kurum tamamlanmıyor çalışan bi site varmı

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
IPad mini 3 üzerinde 12.4 var bununla jb yapa bilirmiyim yada uncover programi ile mi yapmaliIm??

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
chimera kullananlar için eğer revoked durumundan dolayı uygulama açılmıyorsa şuan ios ninja da signed olmuş durumda. bilginize.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Geçen gece tlf un şarjının bitmesi nedeniyle jb'i kaybettim. Ne altstore dan (12.0 sürümünü desteklemediği için) ne de iosninja dan (imzalar kapalı olduğu için) yükleyebiliyorum. Bir başka çaresi var mı ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Geçen gece tlf un şarjının bitmesi nedeniyle jb'i kaybettim. Ne altstore dan (12.0 sürümünü desteklemediği için) ne de iosninja dan (imzalar kapalı olduğu için) yükleyebiliyorum. Bir başka çaresi var mı ?
İnternet de hiç bir link çalışmıyorsa yapacak bir şey yok...

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iPhone xs cihazımda iOS 12 chimera jb kullanmaktaydım cihazım kapandı açtığımda jb uçmuş. Hep indirdiğim siteden bu sefer indirirken aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere yükleme gerçekleşmiyor. Bu hatayı nasıl giderebilirim?DABF64B1-B669-4950-A121-BFD20FAB53C9.jpeg

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iPhone xs cihazımda iOS 12 chimera jb kullanmaktaydım cihazım kapandı açtığımda jb uçmuş. Hep indirdiğim siteden bu sefer indirirken aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere yükleme gerçekleşmiyor. Bu hatayı nasıl giderebilirim?Ekli dosyayı görüntüle 16837
İndirme yaptığınız sitenin sertifikası iptal edilmiş. Başka alternatif siteleri deneyin.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iPhone xs cihazımda iOS 12 chimera jb kullanmaktaydım cihazım kapandı açtığımda jb uçmuş. Hep indirdiğim siteden bu sefer indirirken aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere yükleme gerçekleşmiyor. Bu hatayı nasıl giderebilirim?Ekli dosyayı görüntüle 16837
İmzaları kapanmıştır. Başka bir siteden yükleyin.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
indirdiğim iki site var biri sharklatan sitesi bi de topstore sitesinden ve ne tuhaftır ki her ikisinde de aynı sorunu yaşamaktayım :(

ugurcanb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
dilerseniz buradan unc0ver indirebilirsiniz biraz önce denedim sorunsuz kurdu jb. fakat bütün tweaklerim gitmiş çözemediğim bi şekilde
Mesaj düzenlendi:

hocam yeri midir bilmiyorum bilginize danışmak isterim, daha önceden kurduğum tweaklerimin kalıntılarını nasıl bulabilirim neler yüklüydü daha önceden tekrar yüklemek istiyorum çünkü

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
dilerseniz buradan unc0ver indirebilirsiniz biraz önce denedim sorunsuz kurdu jb. fakat bütün tweaklerim gitmiş çözemediğim bi şekilde
Mesaj düzenlendi:

hocam yeri midir bilmiyorum bilginize danışmak isterim, daha önceden kurduğum tweaklerimin kalıntılarını nasıl bulabilirim neler yüklüydü daha önceden tekrar yüklemek istiyorum çünkü
Cihazınız ve sürümü nedir
İphone ayarlarında mı gözükmüyor yoksa cydia içinde mi

ugurcanb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cihazınız ve sürümü nedir
İphone ayarlarında mı gözükmüyor yoksa cydia içinde mi
6s plus kullanıyorum, 12.4 sürümündeyim ve ne ayarlarda gözüküyor ne de cydia içinde
Mesaj düzenlendi:

6s plus kullanıyorum, 12.4 sürümündeyim ve ne ayarlarda gözüküyor ne de cydia içinde
en son telefonum kapanmıştı, daha sonrasında bu imza sorunları baş gösterdi ve nereden yüklemeye çalıştıysam uygulama iniyor fakat gri renkte pasif gözüküyor açılmıyordu, şansa şuan buldum fakat bütün tweaklerim gitmiş gözüküyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

en son telefonum kapanmıştı, daha sonrasında bu imza sorunları baş gösterdi ve nereden yüklemeye çalıştıysam uygulama iniyor fakat gri renkte pasif gözüküyor açılmıyordu, şansa şuan buldum fakat bütün tweaklerim gitmiş gözüküyor
Cydia içinde tweaklar yüklü gözükmüyorsa yapacak bir şey yok tweaklarınızı tekrar yükleyeceksiniz

yasinuysal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İmzası açık olan bir yer varmı acaba? 7 siteden denedim hepsinde kapalıydı sanırım 😞
Chimera vardı bende uncover yüklersem sorun olurmu?

eraygndr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şu an chimerayı nasıl yükleyebilirim bilgisayar da dahil cydi impactor hariç ve 3uToolsta yüklemiyor hata veriyor

Tips
Tips
Üst Alt