Neler yeni

Chimera A12 (XR, XS, XS Max) - Uyumlu Tweak Listesi

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Xs max 12.1.2
Yukleme yaparken bir kac defa yukle uygulamqsina

repo icinde preferenceloader malesef yok ve ciddi bir sekilde yuklemem gerekiyor bazi tweask ler icin gerekli yukleyem varsa bir zahmet paylassin
kardeşim çözdüm olayı sileoya gir packages tıkla wishlistin altındaki yatık 3 çizgi işaretine tıklayıp developer yap ondan sonra görünüyor

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
kardeşim çözdüm olayı sileoya gir packages tıkla wishlistin altındaki yatık 3 çizgi işaretine tıklayıp developer yap ondan sonra görünüyor
Ok gorundu :)) ama sikintim devam ediyor

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar google dan başkalarının paylaşımlarını çalışıyor kuruludu yazmalarını kopyalayıp yapıştırmaya gerek yok. a12 cihazı olan kendisi kuruyor mu test edip öyle bakarak yazarsa konu çok daha amacına uygun olur. Listelerde ki bir çok tweak henüz çalışmıyor uyumlu değil.
Locallappstore ve reprovision xsmax 12.1.2 de denendi çalışıyor. Konu başlığına eklendi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
a12 cihazlar için reklam engelleyici kurabilen oldu mu acaba minamal host ya da mega minimal host bi işe yaramadı kurup reklamları engelleyebilen var mıdır ?

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
arkadaşlar google dan başkalarının paylaşımlarını çalışıyor kuruludu yazmalarını kopyalayıp yapıştırmaya gerek yok. a12 cihazı olan kendisi kuruyor mu test edip öyle bakarak yazarsa konu çok daha amacına uygun olur. Listelerde ki bir çok tweak henüz çalışmıyor uyumlu değil.
Locallappstore ve reprovision xsmax 12.1.2 de denendi çalışıyor. Konu başlığına eklendi

Reprocision yuklemek icin Repo su mevcutmu !!sende

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
* )sileoda appcake in olduğu repoyu bulamadım ya :( iphonecake reposu yok.
*)ses açma / kapama yaparken ekranın ortasına binen o görsel efekti transparan hale getirecek çalışan bir tweak var mıdır ?

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
sileoda appcake in olduğu repoyu bulamadım ya :( iphonecake reposu yok.
AppCake yüklense bile ne olacak?

1. AppSync güncelleme almadı

2. AppCake içindeki uygulamaların 80% zaten A12 veya IOS 12.x için uyumlu değil...

Jailbreak’in düzenli çalışmasını bekliyorsan bu ve buna benzer çöp Tweak veya uygulama kurmanı tavsiye etmem

JailbreakTR

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
pekçok tweak da stabil olmadığı halde jb i kurduktan sonra stabil hale gelmesini sabırla bekliyorum. herhalde ilerleyen süreçte de appcake da inkler yenilenip ücretli app'ler da yükleyebileceğiz. kusura bakma üstadım ama yanıtın pek makul gelmedi bu bağlamda.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
pekçok tweak da stabil olmadığı halde jb i kurduktan sonra stabil hale gelmesini sabırla bekliyorum. herhalde ilerleyen süreçte de appcake da inkler yenilenip ücretli app'ler da yükleyebileceğiz. kusura bakma üstadım ama yanıtın pek makul gelmedi bu bağlamda.
ücretli tweakleri ve uygulamaları satın alırsan daha sağlıklı bir Jailbreak elde etmiş olursun..

JailbreakTR

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Callbar XS güncelleme geldi
Cigazım iphone xs max tweaki satın aldım süper çalışıyor
Mesaj düzenlendi:

AudioRecorder XS satın aldım tweaki iphone xs max sorunsuz çalışıyor

Son düzenleme:

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Local appstore repo medir bende çıkmadı

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
BioProtect XS çalışıyor iphone xs max da

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam bari konuyu açtın yorumlara uyumlu tweak ekleyen arkadaşların tweaklerini de konunun başına ekle sana zahmet. Millet tek tek tweak aramasın iyi olur.

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam bari konuyu açtın yorumlara uyumlu tweak ekleyen arkadaşların tweaklerini de konunun başına ekle sana zahmet. Millet tek tek tweak aramasın iyi olur.
hocam kendisinin olmayan listeleri paylaşanları eklemiyorum çünkü zaten yarısı çalışmıyor sitelerdeki listelerdekilerin. kişisel deneyimlerini paylaşan arkadaşları zaten ekliyorum sırası geldikçe güncelleniyor başlık devamlı

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unsub tweaki başarıyla eklenmiş ve denenmiştir sorunusuz çalışmaktadır. unsub tweikinin özelliği jailbreak olduğunu anlayan ve bazı özellikleri çalıştırmayan applerden gizleyebilirsiniz. bankacılık uygulama vs. repo adresi ;

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Unsub tweaki başarıyla eklenmiş ve denenmiştir sorunusuz çalışmaktadır. unsub tweikinin özelliği jailbreak olduğunu anlayan ve bazı özellikleri çalıştırmayan applerden gizleyebilirsiniz. bankacılık uygulama vs. repo adresi ;

Banka uygulasını kullanamıyordum bu iyi oldu saolasın kardeş

Bluebird

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Arkadaşlar merhabalar A12 cihaz kullanan arkadaşları buraya toplamak için konu açıyorum sanıyorum ki az kişiyiz ve bununla alakalı çok deneyimleyen arkadaş yok bütün gün uğraşmama rağmen sadece bir kaç tweak yükleyebildim.
Başarıyla a12 cihazına tweak yükleyebilenler paylaşım yaparsa sevinirim. Yüklenip test edilenler listeye eklenecektir. Liste devamlı güncellenmektedir.

Şu ana kadar iphone xsmax 12.1.2 de çalıştırdığım tweakler

-icleaner
-Bolders
-Pencilchargingidicator
-Reprovision
-Localiappstore
-Melior
-Audio Recorder xs
-Bio Protect xs
-Unsub

Tapatalk kullanarak iPhone Xsmax aracılığıyla gönderildi

İyi aksamlar audio recorder i hangi repodan yuklediniz.calisanini bulamadim ..

Bluebird

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
İyi gunler audio recorder i hangi repodan yuklediniz.calisanini bulamadim

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cylinder iphone xs max da çalışıyor yanlız deb dosyanı sileo ile açacaksınız

Mesaj düzenlendi:

İyi gunler audio recorder i hangi repodan yuklediniz.calisanini bulamadim
Sadece satın alarak kurabilirsiniz indirseniz bile satın almadan kuramıyorsunuz usta

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cylinder güncellendi arkadaşlar yükeldim test ettim sorunsuz çalışıyor. En çok istediğim tweaklerden birisiydi telefon jailbreakliyim diye bağrıyo

sileodan yükleme olmuyor repolara eklenmemiş henüz. deb dosyasını filza ile aç diyip restore yapacaksanız

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Cylinder güncellendi arkadaşlar yükeldim test ettim sorunsuz çalışıyor. En çok istediğim tweaklerden birisiydi telefon jailbreakliyim diye bağrıyo

sileodan yükleme olmuyor repolara eklenmemiş henüz. deb dosyasını filza ile aç diyip restore yapacaksanız

Filza ile kurup restore yap dersen yanlış olur respring olacak restore sifirlama anlamina gelir.

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sileo da kırduğumuz tweaklar nasıl kaldırılıyor?

Tips
Tips
Üst Alt