Neler yeni

Checkra1n TV (AppleTV 4) Jailbreak

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak yapınca popcorn time yükleniyorsa ve download edebiliyorsak tv ye filmleri ozaman alırım bilgi verirmisiniz mesela safari varmı bu apple tv de yani safari downloader tarzı tweakler çalışırsa her yerden film indirir izlerim oluyormu öyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Jailbreak yapınca popcorn time yükleniyorsa ve download edebiliyorsak tv ye filmleri ozaman alırım bilgi verirmisiniz mesela safari varmı bu apple tv de yani safari downloader tarzı tweakler çalışırsa her yerden film indirir izlerim oluyormu öyle

safari var ama öyle çok kullanışlı değil.
popcorn yükleniyordu 12.4 ile bir sürü film var türkçe altyazılı.
kodi de yükleniyor

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Jailbreak ile nitotv (cydia benzeri) ile source eklemek ve tweak yüklemek mümkün, iphone kadar çok kaynak ve araç yok ama idare eder. Apple tv de jailbreak olunca Kodi yi rahatça yükleyip kullanmak gibi bi avantaj sağlıyor, ayrıca Kodi nin içine turkvod ya da benzeri bi dünya eklenti ile film dizi, iptv ve spor yayınları sorunlarını çözebiliyorsunuz. Ha kodi için işi daha ucuza halletmek mümkün raspberry ve benzeri ufak cihazlarda da kodi gayet iyi çalışıyor.

Ayrıca apple tv alacaksanız şu an 4k yerine 4 alın, ( 4K yı jailbreak yapabilmek için hala içini açıp lehim ile lightning portunu usb üzerinden mac e bağlamanız gerekiyor. )

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
4K yı jailbreak yapabilmek için hala içini açıp lehim ile lightning portunu usb üzerinden mac e bağlamanız gerekiyor
Bu işlem şartsa yapabilirim. müsait bi zamanda deneyebilirim ikinci el bir 4K üzerinde. Çevirisi falan olmadığına emin misin?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Neyseki yaptığım araştırma sonucu. Bir çeviri adaptörü yapılmış ve şu anda o olmadan olmuyor. Lehimle olacak iş değil.

Adaptör talep olursa çinde seri üretime geçilecek. konuyu yakından takip edeceğim. Sipariş edenler olmuş. çevirinin resimlerini ekledim. Aslında çizimi ve değerleri var. Burada yapabilecek biri varmı acaba 😂

Ekli dosyalar

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Neyseki yaptığım araştırma sonucu. Bir çeviri adaptörü yapılmış ve şu anda o olmadan olmuyor. Lehimle olacak iş değil.

Adaptör talep olursa çinde seri üretime geçilecek. konuyu yakından takip edeceğim. Sipariş edenler olmuş. çevirinin resimlerini ekledim. Aslında çizimi ve değerleri var. Burada yapabilecek biri varmı acaba
yalnız bunlar uzun vadeli çözğm olmaz gibi düşünüyorum. apple bir sonrkai sürüm de bunların cihaz ile kullanımını engelleyebilir.
donanımsal değil de yazılımsal olarak beklemek daha mantıklı gibi, çünkü checkrain jailbreak her sürüme gelecek.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
bir de apple tv jailbreak kullananlar bildikleri source ları burada paylaşabilirse, bizde faydalanabiliriz.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bir de apple tv jailbreak kullananlar bildikleri source ları burada paylaşabilirse, bizde faydalanabiliriz.

bir de her elektrik gidip geldiğinde jailbreak uçmasa harika 😀

psychovsky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Apple TV 4
bu yeni uncover ın (5.0.1) apple tv versiyonu yok mu? chimera tv tarzı?
ücretli sideload servisleriyle bari 4k ları kolayca jailbreaklesek.
xcode da kullanmak istemiyorum checkra1n ile kablo lehimlemek de.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
apple tv versyonu çıkacakmış yakında.
4 için type c ile olur da. 4k için mac gerekebilir.

bu gibi siteler var ama biraz pahalı

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

psychovsky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Apple TV 4
cıkarsa süper olur. altstore apple tv desteği verirse daha da super olur.4k için şu an en iyi alternatif chimera tv.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
cıkarsa süper olur. altstore apple tv desteği verirse daha da super olur.4k için şu an en iyi alternatif chimera tv.
şu an sadece checkrain var. gayette stabil ama benim istediğim popcorn time uygulamasını yükleyemediğim için çok verimli kullanamıyorum

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
şu an sadece checkrain var. gayette stabil ama benim istediğim popcorn time uygulamasını yükleyemediğim için çok verimli kullanamıyorum

Boşver popcorn u, Kodi yükle onun içine de Turkvod eklentisini kur, hertürlü film dizi ihtiyacını görür.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kendi içinde bir sürü kaynak var hepsi güncel. yeni film ve dizilerin hepsi var.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
kendi içinde bir sürü kaynak var hepsi güncel. yeni film ve dizilerin hepsi var.
popcorn tasarımı çok sade.
onu da deneyelim bakalım nasıl

krizalidfx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sitesi var. 3 cihaz için yıllığı 40 dolara geliyor.

predoc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Apple TV 4
popcorn serverinde sorun var idi, çalışmıyordu şu an çalışıyor mu?

Başka bir sorum daha var, evde kurduğum nas servere vlc kullanarak apple tv ile bağlanıp videolarımı görüntüleyebiliyorum. Ama resimleri açamıyor. Her ikisini de yapabilecek güzel bir uygulama bilen var mı?

Tips
Tips
Üst Alt