Neler yeni

Checkra1n şarj bittikten sonra sürekli reset atıyor

Pehlivan26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhaba telefonumda 13.4 sürümdeydi sanırım şarjım bitti ve telefon kapandı telefonu tekrar açmaya çalıştığımda sürekli reset atmaya başladı tekrar jb yapmayı denedim ama elma gelince tekrar reset atıyor ve bağlantı kopuyor bu yüzden jb yapamıyorum güç düğmesine uzun süreli bastığımda restore moduna alıyor jb yaparken dfu moduna alabiliyorum jb gitmeden bu sorunu düzeltme imkanım var mı yoksa ios 14.1 yüklemekten başka bir şansım yok mu ?

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
hocam şimdi anlamadım ama telefon sadece recovery modda mı açılıyor ?
çünkü aynı olay benim başıma da geldi. büyük ihtimalle otomatik güncelleme yaparken şarjı bitmiş olabilir.

Pehlivan26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hocam şimdi anlamadım ama telefon sadece recovery modda mı açılıyor ?
çünkü aynı olay benim başıma da geldi. büyük ihtimalle otomatik güncelleme yaparken şarjı bitmiş olabilir.
Dün gece recovery modda yazılım güncellemeyi denedim 14.1e ama yazılım güncellerken de reset attığı için yazılım da güncelleyemedim . Telefonu normal açmaya çalıştığımda elma gelip gidiyor. Dfu modda yazılım yüklemeyi denedim tekrar reset atmaya başladı.
Kısaca yazılım güncelleyemiyorum , sürekli restart yapıyor , tekrar jb yapmaya çalıştığımda dfu moda alıyor jb başlayınca reset atmaya başlıyor bilgisayarda booting kısmında takılıyor ve jb yapamıyorum.

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Dün gece recovery modda yazılım güncellemeyi denedim 14.1e ama yazılım güncellerken de reset attığı için yazılım da güncelleyemedim . Telefonu normal açmaya çalıştığımda elma gelip gidiyor. Dfu modda yazılım yüklemeyi denedim tekrar reset atmaya başladı.
Kısaca yazılım güncelleyemiyorum , sürekli restart yapıyor , tekrar jb yapmaya çalıştığımda dfu moda alıyor jb başlayınca reset atmaya başlıyor bilgisayarda booting kısmında takılıyor ve jb yapamıyorum.
hocam geçmiş olsun valla

Pehlivan26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Teşekkürler hocam telefonu alırken iyiydi de yenileri de çok pahalı şimdi çözsem güzel olacak umarım yardımcı olabilecek birisi çıkar

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
benimde telefonu da jeilbreakliydi kapattım actim şimdi hıc bir şekilde jeilbreak olmuyor tam jeilbreak yapıcam yükleniyor telefon açılacakken reset atıyor defalarca kod 79 hatası verdi guncelleme yapcam 14.1 e bakalim nolcak bence iphone yıne birşeyleri kurcaladı arka planda durduk yere ondan hata vermeye başladı bu cihaz normalde hiç bir hata almazdım cihazı defalarca kapanmasına sarj bitmesine rağmen tek seferde jeilbreak olurdu ama ne hikmetse artik olmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
benimde telefonu da jeilbreakliydi kapattım actim şimdi hıc bir şekilde jeilbreak olmuyor tam jeilbreak yapıcam yükleniyor telefon açılacakken reset atıyor defalarca kod 79 hatası verdi guncelleme yapcam 14.1 e bakalim nolcak bence iphone yıne birşeyleri kurcaladı arka planda durduk yere ondan hata vermeye başladı bu cihaz normalde hiç bir hata almazdım cihazı defalarca kapanmasına sarj bitmesine rağmen tek seferde jeilbreak olurdu ama ne hikmetse artik olmuyor

hocam tel sürüm ve hangi jb aracı denediniz

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam tel sürüm ve hangi jb aracı denediniz
İphone 7 ios 13.7 vardı bootra1n ile denedim daha önce oluyordu dünden beridir hic bir şekilde yapamadım simdi ios 14 e güncellicem telefonda jeilbreak uygulamaları var silinmiyor zaten sıkıldım ios 13 ten degisiklik olsun biraz

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 7 ios 13.7 vardı bootra1n ile denedim daha önce oluyordu dünden beridir hic bir şekilde yapamadım simdi ios 14 e güncellicem telefonda jeilbreak uygulamaları var silinmiyor zaten sıkıldım ios 13 ten degisiklik olsun biraz

restore etmeden güncelleme yapmayın. bide bu yolla deneyin en azından sage mode alıp jb yapıp restore edin sonra 14 e geçin yakın zamanda checkra1n 14 için güncellenecek zaten

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
restore etmeden güncelleme yapmayın. bide bu yolla deneyin en azından sage mode alıp jb yapıp restore edin sonra 14 e geçin yakın zamanda checkra1n 14 için güncellenecek zaten
Restore nasıl yapıcam Checkra1n uygulaması gelmiyor telefona pc den iTunes ile güncelleme ye çalıştım oda olmadı zaten sımdı telefon üzerinden güncelleme yapmaya çalışıyorum

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
safe modu da denedim farklı usb girişleride denedim farkli Kablo denedim ama fayda etmedi tam jb olacak elmada bı restart ediyor tel normal başlıyor işlem bozuluyor kod 79 hatasi yazıyo çözümü yokmuş

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Restore nasıl yapıcam Checkra1n uygulaması gelmiyor telefona pc den iTunes ile güncelleme ye çalıştım oda olmadı zaten sımdı telefon üzerinden güncelleme yapmaya çalışıyorum

telefonun parolayı kapatın jb yapılıp acılımca 30 saniye civarında gelir

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
telefonun parolayı kapatın jb yapılıp acılımca 30 saniye civarında gelir
Onuda kapattım parola yı kapattım iphonumu bul u kapattım ekran süresini kapattım yine olmuyor hata ettik bi kere telefonu jeilbreak li ken sıfırladım sonra parolayı kapatmayı unutmuşum o şekilde jeilbreak yapmaya çalıştım böyle bi bug oldu simdi artık parolayı kapatip denesem de nafile

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Daha önceleri gözüm kapalı jeilbreak yapıyordum 30 saniye sürüyordu ama işte telefonun sıfırladım tekrar kurulum esnasında şifre falan istiyor ya orda bi şifre koymuştum jeilbreak yapmadan önce şifreyi kaldırmayı unutmuşum daha sonra sifreyi kaldırdım ama iş işten geçmiş demekki şimdi artık bütün denemelermde sureklı kod 79 hatası vermeye başladı

Tips
Tips
Üst Alt