Neler yeni

Checkra1n Run as root maybe?

rkemalk06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
uzun zamandır jb den bi sıkıntım yoktu bu sabah autotap yükledim spring board ı yeniden başlat dedim ama yeniden başlatır gibi gitti ekranda daire döndü 6,7 dakkia kadar yeniden başlatmak istemedim jb gitmemesi için sabırla bekledim evet jb gitmişti tekrar jb yapayım dedim ve şöyle bir hata aldım

Ekli dosyalar

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ayarlardan parolayı kapatıp tekrar işlemleri baştan yaparak jb yapın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rkemalk06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ayarlardan parolayı kapatıp tekrar işlemleri baştan yaparak jb yapın.

pc de All Done verdi jb başarılı dedi ama telefonun ekranı böyle kaldı şimdide reset attım checkra1n e giriyor geri atıyor hemen 😤
Mesaj düzenlendi:

böyle olmuyordu 2 dakikada jb yi hallediyordum nerden kurdum o tweak ı peki jb yi kaldırıp tamamen silip geri yapsam nasıl yapacagım düzelirmi

Ekli dosyalar

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bootra1n ekranında safemode seçerek jb yapın, açılınca cydiaya girip son yüklediğin tweaki kaldırıp tekrar baştan jb yapın. Şayet checkra1n başarılı bir şekilde yüklenirse buna gerek kalmadan checkra1n açarak Restore System yaparak jb temizler ve yeniden temiz jb yaparsınız.

rkemalk06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bootra1n ekranında safemode seçerek jb yapın, açılınca cydiaya girip son yüklediğin tweaki kaldırıp tekrar baştan jb yapın. Şayet checkra1n başarılı bir şekilde yüklenirse buna gerek kalmadan checkra1n açarak Restore System yaparak jb temizler ve yeniden temiz jb yaparsınız.

çok teşekkür ederim çözüldü ama safe mod yaptım sorunsuz jb oldu ama bi sorun çıkmaz demi jb kaldırıp normal şekilde tekrar atayımmı

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anormallik yoksa böyle devam edin. Genelde yüklediğimiz tweaklerle ilgili sıkıntı yaşadığımızda restore edip jb ilk haline getiririz.

rkemalk06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Anormallik yoksa böyle devam edin. Genelde yüklediğimiz tweaklerle ilgili sıkıntı yaşadığımızda restore edip jb ilk haline getiririz.

aynen sıkıntı oldu ama restore etmiyor genaral setings yazıyor ve şimdi yeniden atmaya başladı bi yere parasıyla yaptırıcam 🤦🏻‍♂️

Tips
Tips
Üst Alt