Neler yeni

Checkra1n JB Hk.

eminmertcanyilmaz4

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s bir cihazım var 14.0.1 için jailbreak yapılıyor güncelleme yapsam 14.1 için de jailbreak yapabilir miyim?

Frankenstein

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
aynen yapabilirsin hocam ama bilmiyorum yalnız bende mi oluyor ama widgetlara tıklayınca cihaz reboot ediyor ve dolayısıyla jb gidiyor, bir de kullanırsan eğer snowboarddan ikon değiştirmeye çalışınca da boot ediyor

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
aynen yapabilirsin hocam ama bilmiyorum yalnız bende mi oluyor ama widgetlara tıklayınca cihaz reboot ediyor ve dolayısıyla jb gidiyor, bir de kullanırsan eğer snowboarddan ikon değiştirmeye çalışınca da boot ediyor
kullandıgınız tweaklerden dolayı reboot ediyor bende bir sıkıntı yok 14.1 de kullanıyorum jb

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
amber, dock background ve muze 4 ü devredışı bırakıp deneyin bi rebot ediyor mu diye. Ve shuffle düzgün calışıyor mu bende uygulamalar bölümü gözükmüyor

Moderatör tarafından düzenlendi:

Temir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n için patch gelmiş A10 ve A11 cihazlar artık bununla jailbreaklenebiliyormuş

Temir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
virtual machine ? / usb ?
Form yöneticilerinin ayrıntılı anlatmasını bekliyorum çünkü ben denemedim henüz. Ama sanal makineyle de olmuyor.
Checkn1x geliştiricisinin 1.2 sürümüne patchı eklemesini beklemek benim açımdan mantıklı 🤷🏻‍♂️

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Patch yönetimi ile iOS 14.1 yüklü iPhone 8 üzerinden başarı ile jb yapılmıştır. Vermiş olduğum Youtube videosu ile Mac bilgisayarı olanlar rahatlıkla yapabilir.

IMG_0001.jpg

NOT : Eğer JB yaptıktan sonra tekrar parmak izi ve parolayı etkinleştirirseniz restart yapıyor.

NOT2: Jb yaptıktan sonra ses ve titreşim çalışmıyor.

NOT3: Ses açma ve kısma düğmeleri çalışmıyor. Mikrofon ve Hoparlör Çalışmıyor. Kısaca JB yapıyor ama bir çok donanım çalışmıyor.

Tips
Tips
Üst Alt