Neler yeni

Checkra1n jb hat sorunu

Xneon42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Checkra1n ile ne zaman jailbreak işlemi yapsam servis yok yazısı alıyorum mobil veri kişisel erişim noktasını kullanamıyorum

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
restore rootfs yapın. eger sorununuz cözülmezse succession ile sıfırlayın. yedeksiz telefonu sıfır olarak kurun ve tekrar jb yapın. iyi forumlar.

Xneon42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
formatlayıp(itunes ile geri yükleme) tekrar checkra1n ile yapınca yine aynı hata daha önce uncover kullandım uncoverda böyle bi sorun olmuyor ama bu aralar uncover ile jailbreak yapamaz oldum sürekli ya 6 da kalıyor ya bitiyor telefon yeniden başlayıyor jb gidiyor

Sinanishik2

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
Bende de oluyodu ama jb yaptıktan 2-3 gün sonra ne yaparsam yapayım şebeke gelmiyodu telefonu açıp kapatana kadar (jb kaldırana kadar)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kompur25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende de oluyodu ama jb yaptıktan 2-3 gün sonra ne yaparsam yapayım şebeke gelmiyodu telefonu açıp kapatana kadar (jb kaldırana kadar)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bende de arama ekrani gelmiyor neden acaba

slymn83

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
formatlayıp(itunes ile geri yükleme) tekrar checkra1n ile yapınca yine aynı hata daha önce uncover kullandım uncoverda böyle bi sorun olmuyor ama bu aralar uncover ile jailbreak yapamaz oldum sürekli ya 6 da kalıyor ya bitiyor telefon yeniden başlayıyor jb gidiyor
İtunes ile geri yükleme yaparsanız
Yedekte ne kadar hata varsa hepsini ver yüklemiş olursunuz

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Xneon42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yedekleri geri yükle demedim sıfır kurulum yaptım

Tips
Tips
Üst Alt