Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Knk bende xiaomi mi6 vardı herşeyi yapıyordum tel de root vardı istediğim özelleştirme istediğim rom yada arayüzü yükleyebiliyordum telefona pubg oynuyordum ama kulaklık la şarjı aynı anda bağlayamıyodum tek bi giriş vardı telefonda bi kaç aparat kullandım randıman alamadım en sonunda arkadaşın gazına geldim kulaklık girişi olan iphone 6s aldım almaz olaydım tamm kulaklık şarj ikisini aynı anda takabiliyorum ama hep aynı arayüzden tiksinti geldi artık özellikle sanal tuş ların olmamasından sürekli orta tuşu kullanmaktan gına geldi jb yaparsam ilk işim bu son uygulamalar panelini değiştirmek olacak alttan kaydırmalı yapsalar ya şunu ya iphone 10 da ki gibi çok mu zor internet hızımı anlık olarak görmek istiyorum bunu yapmak çok mu zor ios insanı zorla jb yaptırmaya çalışıyor yemin ediyorum xiaomi ara yüzünü özledim ama eğer maddi durumum düzelir se meuzu 16th alıcam android in**** yiyim kıymetini bilemedim root yapmanın kolaylıgını özledim.

Ha bide şu iphone da arama yapıcam rehberde tek tek isim arıyorum şu rezilliğe bak nerde o Android de ki gibi tuşlara basarak kişi arama iki tuşa basıyodum hemen öneriyor du ios resmen işkence gibi bi sayfaya giriyorum çık tuşu taa en üstte Sol da adamlar resmen girdiğimiz yerden çıkamayalım diye çık butonu nu ulaşması en zor yere koymuşlar şu ara yüzü kısa yolları tasarlayan ekibi tokatlayasım geliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafından düzenlendi:

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
sen özgürlükten söz ediyorsun benim verdiğim cihaz listesinden demek istediğim stabil sistem performansı. Biri elma biri armut tabiki kıyaslamaz ve bu muhabbetin sonun gelmez hiç bir zaman. Sadece kişisel Tercihlere göre seçim yapılır. 😉

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Evet kısa bir muhabbetten sonra konumuzda kalalım Arkadaşlar...

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
13.3 te JB yapmamıştım güncelleme gelir diye bekledim baya ve 13.3.1 geldi yükledim.
şimdi JB yapacağım hangi sürüme önerirsiniz 13.3 mü 13.3.1 mi tweaks desteği ve diğer konularda hangisi daha avantajlı olur sizce ?

EA61CD45-7141-4C13-A891-17A0A88CE84C.jpeg

Son düzenleme:

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben iphone 6s kullanıyorum ios 13.3 le ios 13.3.1 arasında pek bi fark görmedim açıkçası

batuunall

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
mersin içi macos cihazıyla bana yardımcı olabilecek var mıdır? win için denenen sanal sürümlerde olmuyor çünkü sırf bunun için telefonu 13.3 e düşürdüm

Merdo200tr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar sanırım yakında linux desteği gelecekmiş. Laptopa linux kurarak bunu yapmak mümkün olur mu sizce ?

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar sanırım yakında linux desteği gelecekmiş. Laptopa linux kurarak bunu yapmak mümkün olur mu sizce ?
Yakında mı iki aydır bekliyoruz daha bi iki ay saha bekleriz linox u

brstlk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
az önce laptop'ta ra1nusb yöntemiyle arkadaşımın telefonu jailbreak yaptım bir gazla 12.4 olan iphone x hemen güncelledim kendimede jailbreak yapmak için telefon 13.3.1 güncellenmiş ve chechra1n 13.3.1 desteği yok galiba dimi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
az önce laptop'ta ra1nusb yöntemiyle arkadaşımın telefonu jailbreak yaptım bir gazla 12.4 olan iphone x hemen güncelledim kendimede jailbreak yapmak için telefon 13.3.1 güncellenmiş ve chechra1n 13.3.1 desteği yok galiba dimi
Checkra1n ile 13.3.1 de jb yapabilirsiniz. Sadece işleme başlamadan önce cihazı kendiniz recovery veya dfu moda almanız gerekli

brstlk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n ile 13.3.1 de jb yapabilirsiniz. Sadece işleme başlamadan önce cihazı kendiniz recovery veya dfu moda almanız gerekli
evet şimdi youtube üzerinden gördüm bence araştırmadan biraz yazmış olduk teşekkürler genede hocam

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet şimdi youtube üzerinden gördüm bence araştırmadan biraz yazmış olduk teşekkürler genede hocam
Bu diğer arkadaşlara da örnek olsun. Her yeni sürüm çıktığında buna da JB oluyor mu diye sormasınlar. Kendiniz DFU moda sokarak, her sürüme JB yapılır.

brstlk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu diğer arkadaşlara da örnek olsun. Her yeni sürüm çıktığında buna da JB oluyor mu diye sormasınlar. Kendiniz DFU moda sokarak, her sürüme JB yapılır.
Kaybımız genede büyük hocam şu jailbreak sadece carbridge için kullanıyordum oda sanırsam ios 13 için güncellenmemiş :(

efsane

Administrator
Cihaz
Kaybımız genede büyük hocam şu jailbreak sadece carbridge için kullanıyordum oda sanırsam ios 13 için güncellenmemiş :(
IOS 13 sisteminde çok değişiklik yapıldığı için çoğu Tweaklerin yeniden yazılması gerekiyor...

CarBriedge tweak’ide bunlardan biri olduğu için ne zaman güncelleme alır bilinmez... Bu geliştiricinin zamanına bağlı...

Ama mutlaka güncelleme alacaktır...

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Varsa videosu atabilirmisiniz ? Ben hala 13.3 ne zamandır yapamadım olmuyor. Checking if device is ready de kalıyor. Dfuya aldığım da programdaki start pasif gözüküyor. Veya ben mi alamıyorum dfuya cihazım 8 plus

seppesai

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Biri bana yardımcı olabilirmi. JB yaptım telefonu fakat cydia impactor sürekli hata veriyor hata kodu 173 sanırım biraz araştırdım nette bişeler denedim fakat bi türlü ipa dosyası yükleyemedim JB konusunda çok tecrübem yok ama yönergeleri aynen uyguluyorum olmuyo icloud ismini giriyorum şifreyi giriyorum olmuyor

efsane

Administrator
Cihaz
Biri bana yardımcı olabilirmi. JB yaptım telefonu fakat cydia impactor sürekli hata veriyor hata kodu 173 sanırım biraz araştırdım nette bişeler denedim fakat bi türlü ipa dosyası yükleyemedim JB konusunda çok tecrübem yok ama yönergeleri aynen uyguluyorum olmuyo icloud ismini giriyorum şifreyi giriyorum olmuyor
Cydia impactor 4 aydır çalışmıyor... 3UTools ile deneyin

efsane

Administrator
Cihaz
şimdi deniyorum hocam umarım yapabilirim çok teşekkür ederim
Mesaj düzenlendi:

3UTools macos için varmı acaba
3UTools macOS için maalesef yok...
Windows için sadece...

Google da arama yapın belki direk kurabileceğin bir link bulursun..

seppesai

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
3UTools macOS için maalesef yok...
Windows için sadece...

Google da arama yapın belki direk kurabileceğin bir link bulursun..
kendi sitesinde yok bir kaç site var ama güvenli değil belli çakma siteler ben en iyisi windowsta deneyeyim

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Checkra1n Windows’tan ilk Gorüntüler Geldi..

iFenix (@iFenixx) Tweetledi: Checkra1n for Windows first demo!!🔥🔥

Coming Soon!!

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Helallll be sonundaaaaaaaaaaa

Tips
Tips