Neler yeni

checkra1n 14.2 jb yardım

normlife

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar chechkra1n aracılığı ile jb yaptım fakat telefona şifre koyduğumda kalktı jb şimdi birdaha yaptım cydia ya giriyorum fakat tweakler çalışmıyor neden olabilir ?

Cihaz
iPhone X
Sürüm
14.2

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n ile jailbreak isleminde iphone 8 ve üstü cihazlar için seb uymusuzlugundan dolayi sifre ve face id devre disi bırakmazsanız jailbreak aktif olmaz öncelikle yeni sürüm yayınlanana kadar sifreyi devre dişi birakin

tweklarin çalısması icin cydaia supstrat ve RocketBootstrabi tekrar kurunuz
Problem düzelecektir

normlife

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Checkra1n ile jailbreak isleminde iphone 8 ve üstü cihazlar için seb uymusuzlugundan dolayi sifre ve face id devre disi bırakmazsanız jailbreak aktif olmaz öncelikle yeni sürüm yayınlanana kadar sifreyi devre dişi birakin

Problem düzelecektir
Dediklerinizi yaptım fakat hâlâ çalışmıyor

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu repodan Cephei twekani kurun

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Maalesef hocam olmuyor çıldırıcam ya
checkra1n ile alakalı durum o maalesef 6s de bu sorun çözüldü yeni sürümde, diğer cihazların bazılarında var hala o yüzden restore yapın checkra1n ile yeniden kuracaksınız maalesef tüm tweakleri

can0606

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
burda kalıyor sonra -20 hatası veriyor cihaz 6s plus şifre var jail yapamadım bi türlü yardım pleaseee

Ekli dosyalar

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sorun orda zaten şifreyi kırmam gerek jail yapıp fmi off yapacam ama jail yapamadım cihazı
şifre kalkmadan yapılmıyor genelde (tele ilk kez jb yapılcaksa) ve programda üst açıklamayı okursan anlarsın orda da belirtiyor

can0606

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
şifre kalkmadan yapılmıyor genelde (tele ilk kez jb yapılcaksa) ve programda üst açıklamayı okursan anlarsın orda da belirtiyor
Yazılım atacamda meid çıkarsa diye atmıyorum böyle bi deneyim dedim mecbur atacaz yazılım sanırım

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
aynı problem arkadaşımda da mevcut garip bir sorun. Var mı çözen?

JuniorJT

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Problem düzelecektir
bilgilendirme için çok teşekkürler.
Telefon reset atınca jailbreak gitmişti ama cydia hala duruyordu.
tekrardan jailbreak işlemi yaptım cydia ya girebiliyordum ve kurduğum tüm tweakler olmasına rağmen jailbreak aktif olmuyordu. Şans eseri sizin yorumunuzu gördüm.
"tweklarin çalısması icin cydaia supstrat ve RocketBootstrabi tekrar kurunuz"
ve jailbreak tekrar aktif oldu çok teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt