Neler yeni

Checkra jailbreak snapchat açılmama sorunu

orhanerdas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar merhaba 13.3.1 checkra jailbreak yüklü. Snapchat uygulaması açılmıyor bütün bypass tweaklerini denedim hiçbiri işe yaramadı a-bypass, liberty, unsub, nosub, shadow dahil yardımcı olabilirmisiniz. 3. Parti uygulaması hayadı veriyor
0FEEC6F7-503D-4092-A227-40C4EA2A5538.png

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Cachecleaner tweaki ile apps manager tweaklerini kur.

• Snapchat arkaplanda kapat
  • apps manager ile snapchat verilerini temizle
  • ayarlar/genel/saklama alanına giderek snapchat aç ve en alttaki iki seçeneğini uygula.
    • EA9CF458-841D-44C5-8FB1-9FB920B8E358.jpeg
  • shadow ile snapchat işaretle ve uygulamayı aç
Not: bu yöntem aynı sorunu yaşayan bütün uygulamalarda geçerli. Farklı forumlarda Alıntı yaparken kaynak belirtmeyi unutmayın #emeğesaygı!

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben de girdiğimde ban yiyordum Liberty Lite tweaki ile çözmüştüm bir dene istersen.

Son düzenleme:

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar Bende de 13.1 checkra1n jailbreak yüklü jailbreak aktif iken appstore indirme hiç bir şekilde yapılmıyor bi bilgisi olan varmı yardımcı olabilirse sevinirim teşekkürler

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Usta videon güzel olduda ama giriş yapınca yine 3.partı hayasını berıyor
Her iki tweakde aktif olacak. Shadow ve A-Bypass. Video da snapchat açıldı fakat direkt kamerayı açtığı için videoyu kestim.

orhanerdas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Her iki tweakde aktif olacak. Shadow ve A-Bypass. Video da snapchat açıldı fakat direkt kamerayı açtığı için videoyu kestim.
Bendede açıldı ama giriş yapmıyor yine bekle atıyorum video

orhanerdas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bideo büüyk diye atamadım ama ensonki hali bu ikisindede aktif abypasda ve shdowda

Ekli dosyalar

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Bende de 13.1 checkra1n jailbreak yüklü jailbreak aktif iken appstore indirme hiç bir şekilde yapılmıyor bi bilgisi olan varmı yardımcı olabilirse sevinirim teşekkürler
AppStore ++ yüklü ise onu kapatıp deneyin

fea0892

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Snapchat için ne depolamadan cache temizlemeye gerek var ne Apps Manager kullanmaya ne de A-ByPass tweak'ine. Choisy tweak'i üzerinden Snapchat'e gelip disable tweak modunu açın ve keyfinize bakın.

orhanerdas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Snapchat için ne depolamadan cache temizlemeye gerek var ne Apps Manager kullanmaya ne de A-ByPass tweak'ine. Choisy tweak'i üzerinden Snapchat'e gelip disable tweak modunu açın ve keyfinize bakın.
Ustam sağolasın açıldı giriş yaptım sorunsuz oldu çok teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt