Neler yeni

Çözüldü Cercube Müzik Aktarmıyor

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

ThsN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba,

Cercube'den müzik aktarmak istediğimde müzik uygulamasına aktarmayı yapıyor fakat müzik pasif durumda oluyor ve çalmıyor. Silip tekrar yüklemeyi, Youtube'yi eski sürüme düşürmeyi denedim sonuç aynı. Yardımcı olabilir misiniz?

emre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak aktif olmadığı zaman müzik çalar çalışıyor mu ?

ThsN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak aktif olmadığı zaman müzik çalar çalışıyor mu ?
Evet çalışıyor. Ben sanırım sorunu çözdüm. Sorun linktunes tweakindan kaynaklanıyor olabilir. Linktunesi kaldırdim, cercube,libcercube ve adblock youtube twraklerinide kaldirdim sonrasinda youtubeyi komple silip eski surume düşürdükten sonra cerbubeyi yeniden kurdum. Suan icin bi problem görünmüyor müzikler aktif. Ayni sorunu yaşayan arkadaşlarımız olursa çözüm olarak bunu deneyebilirler.

emre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet çalışıyor. Ben sanırım sorunu çözdüm. Sorun linktunes tweakindan kaynaklanıyor olabilir. Linktunesi kaldırdim, cercube,libcercube ve adblock youtube twraklerinide kaldirdim sonrasinda youtubeyi komple silip eski surume düşürdükten sonra cerbubeyi yeniden kurdum. Suan icin bi problem görünmüyor müzikler aktif. Ayni sorunu yaşayan arkadaşlarımız olursa çözüm olarak bunu deneyebilirler.
Geçmiş olsun. İyi forumlar.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt