Neler yeni

Çözüldü CCloader yükledim saat yerinde exit safe mod yazdı

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Başlıkta yazdığı gibi yükledim safe mod yazdı saat yerinde teli yeniden başlattım Cydia girmiyor atıyor yüklediğim tweeklerde görünmüyor acaba ne oldu ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tweak uyumsuz olduğu için Safe Mod'a girmiş. Jailbreak aracını açın, Ayarlar bölümünde Load Tweaks bölümünü kapatın ve Jailbreak yapın.
Cydia'ya girin ve son yüklediğiniz Tweak'i silin. Sonrasında tekrar Jailbreak aracına girin, Load Tweaks anahtarını açıp Jailbreak yapın.

Not; Telefon yeniden başladıktan sonra tekrar Jailbreak yapmazsanız, Jailbreak ve bileşenleri çalışmaz.

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak uyumsuz olduğu için Safe Mod'a girmiş. Jailbreak aracını açın, Ayarlar bölümünde Load Tweaks bölümünü kapatın ve Jailbreak yapın.
Cydia'ya girin ve son yüklediğiniz Tweak'i silin. Sonrasında tekrar Jailbreak aracına girin, Load Tweaks anahtarını açıp Jailbreak yapın.

Not; Telefon yeniden başladıktan sonra tekrar Jailbreak yapmazsanız, Jailbreak ve bileşenleri çalışmaz.
Teşekkür ederim eski tweaklarda geri geldi peki bu ccloader diye bir tweak varmış onun gibi bişe bulabilir miyim ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
CCSupport kurabilirsiniz.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
$2 fiyatı var.