Neler yeni

Çözüldü Call Of Duty Mobile Açılmama Sorunu

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba Arkadaşlar

çıktığı günden beri oynadığım oyun son 1 haftadır açılış ekranında kalıyor çökmede olmuyor daha öncede oynarken cihazımda jailbreak vardı halen var hatta dün sıfırladım cihazı sırf bu oyun yüzünden ama yine açılmıyor

internetten araştırdım ama genelde android için çözümler var

bir çözüm yada önerisi olan varmı

cihazım iphone 11 pro max
sürüm :13,3
uncover : 4.3.1

Teşekkürler

Cihaz
iphone 11 pro max
Sürüm
13,3

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Aynı sorunu bende yaşıyorum..pubg gibi jailbreak mi algılamaya başladı dedim..hidejb ve flyjb etkinleştirdim yine de açmadı..

Frankenstein

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aynı sorunu bende yaşıyorum..pubg gibi jailbreak mi algılamaya başladı dedim..hidejb ve flyjb etkinleştirdim yine de açmadı..
sen de mi uncover kullanıyorsun? sorun uncover ile kaynaklı olabilir çünkü bootra1n ile jb işlemi yapıyorum bahsi geçen iki oyunu da gayet normal bir şekilde oynayabiliyorum.. bir de A-Bypass deneyip, sonuçları yazabilirmisiniz?

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
sen de mi uncover kullanıyorsun? sorun uncover ile kaynaklı olabilir çünkü bootra1n ile jb işlemi yapıyorum bahsi geçen iki oyunu da gayet normal bir şekilde oynayabiliyorum.. bir de A-Bypass deneyip, sonuçları yazabilirmisiniz?
Checkra1n hocam bendeki. Pubg de bende sıkıntı yok fly ve hidejb işe yarıyor.duty de yaramıyor. A bypass denemedim akşam deneyim. Silmiştim oyunu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Abypass işe yaradı oyunu açtı. Teşekkürler hocam

Son düzenleme:

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bende sonuç yine aynı
Hocam bende hidejb ve flyjb de yüklü. Fly jb de tüm seçenekler aktif iken açmamıştı oyun. Abypass kurup etkinleştirdikten sonra yine açmadı ama fly jb içerisindeki “ listeyi optimize edin” ve “yedek/cydia substratını devre dışı bırak” kısmındaki call of duty seçeneğini kapatınca oyun açıldı ne hikmetse. Hidejb de kapalı call of duty seçeneği. Bi deneyin isterseniz

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Hocam bende hidejb ve flyjb de yüklü. Fly jb de tüm seçenekler aktif iken açmamıştı oyun. Abypass kurup etkinleştirdikten sonra yine açmadı ama fly jb içerisindeki “ listeyi optimize edin” ve “yedek/cydia substratını devre dışı bırak” kısmındaki call of duty seçeneğini kapatınca oyun açıldı ne hikmetse. Hidejb de kapalı call of duty seçeneği. Bi deneyin isterseniz

olmadı hocam

Tips
Tips
Üst Alt