Neler yeni

Bu Harika Tema Çok Yakında..!!

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şahsen şu zamana kadar gördüğüm en güzel temalardan biri.. Belki iOS 6 zamanınındeki ikonları özlediğimden, belki o skeuomorphist dizayndan bir türlü vazgeçemediğimden..

Baktığımda bile gözümde SBSettings canlanıyor :D Metalik değil, metal bir tema gerçekten :D

Geliştiricisi çok yakında bu temanın sunulacağını belirtti. Bende sizlerle paylaşmak istedim.. Ekran görüntülerini şuracığa bırakyorum.. :sigara:

Geliştiricisi:

1AAD9750-E273-45CE-9370-0E23F6428F9B.jpeg16B5FB9D-66B2-429B-91ED-EB150F9DBA1D.jpeg4428FD35-54CA-4B8A-B999-531A13C6B62E.jpeg11FB28F8-02B7-4B68-AFD4-6906D4F97D75.jpegA4F9A4EF-05A2-4E46-9ADD-D8C2E1749606.jpegAC9ABCFE-85A9-421F-9358-E2FDC2CD6B9D.jpeg

D

dreguleryuz

Guest
Şahsen şu zamana kadar gördüğüm en güzel temalardan biri.. Belki iOS 6 zamanınındeki ikonları özlediğimden, belki o skeuomorphist dizayndan bir türlü vazgeçemediğimden..

Baktığımda bile gözümde SBSettings canlanıyor :D Metalik değil, metal bir tema gerçekten :D

Geliştiricisi çok yakında bu temanın sunulacağını belirtti. Bende sizlerle paylaşmak istedim.. Ekran görüntülerini şuracığa bırakyorum.. :sigara:

Geliştiricisi:

Ekli dosyayı görüntüle 6256Ekli dosyayı görüntüle 6257Ekli dosyayı görüntüle 6258Ekli dosyayı görüntüle 6259Ekli dosyayı görüntüle 6260Ekli dosyayı görüntüle 6261

Güzel görünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

D

dreguleryuz

Guest
Şaka bir yana iOS 6 zamanındaki ikonlar enfesti. Bildirim merkezi arka plan resmi, dock görüntüsü vs görünce dejavu oldum. Bence de Harika bir tema.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aynen öyle.. Bugün iOS 12 konuşurken bile hala o zamnları anıyorsak/arıyorsak vardır bi nedenimiz.. Anılarımız :D

D

dreguleryuz

Guest
Anı demişken . Hiç unutmam. Yıl 2010 Aralık.. Samsun’da yağmur fırtına kıyamet kopuyor... ben ilk defa iPhone aldım. iPhone 4. Elimde olanca ağırlığıyla ne heybetli duruyordu. Ekran kilidini açınca baktım ki direkt ikonlar geldi. Ana sayfa arıyorum deli gibi. Nokia Samsung telefonlarda olandan.. Bozuk çıktı diye telaş yaptım. Aldığım bayiye gittim de bana iPhoneu anlattılar azıcık. Sağolsunlar.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende surenix in temalarini begeniyordum
Ayecon vs gibi ama artik yalmiyor glb

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Umarım Kullananlara Göz Zevki Yaşatır.
Yalnız bazı temaları çıkarıcaz diyipte çıkarmayan temacılar gibi değildir inşallah :d @gokmenecer

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Kn0ax zannetmiyorum.. Coolstar bile temayı beğendiğini söyledi.. Muhakkak çıkaracaktır :D

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Acaba ios 10 desteği olur mu? Çağ dışı kaldık iyi mi :)

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Yok hocam kalsın :) Ben çok mutluyum 10'da. Su gibi sürüm. Her sürümün shsh kaydı var ama uğraşılmaz.

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
o müzik ve appstore ikonu efsane aga özlenmez mi hiç

Tapatalk kullanarak iPhone 8+ aracılığıyla gönderildi

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
X de bir başka gözüküyor ,bizim telefonlarda böyle gözükmez bence dışarıdan

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Foruma kaydolma nedenim, jaipbreak yapma sebebim ve hatta yayınladığım ilk sorum kendi telefonumu iOS 6 temasına nasıl döndürebileceğim ya da benzetebilecegim hakkındaydı. Şimdi burda bu özlenilen temanın haberini almak beni çok mutlu etti zira bu yoğun hasreti sadece ben çekiyorum sanıyordum.. meğer sevgili adminimiz @gokmenecer de iOS 5-6 temalarının güzelliğini unutamayanlardanmış..
Steve Jobs vefat ettikten bir iki sene sonra radikal bir kararla animasyonları 2 boyutlu hale getiren apple, istemeden de olsa dönemin popüler uygulamalarını da bu değişikliğe teşvik etmiş ve örnek olarak İnstagramın herkesçe sevilen derin tasarımları olan logosu gitmiş, renklerim iç içe geçtiği 2 boyutlu basit logoya bürünmüştü. Zaten o dönemden sonra sanatsal fotoğraf paylaşma uygulaması olan İnstagram gitmiş yerine selfie çılgınlığından uçurumdan düşen, köpekbalıklarına yem olan insanların ilk temellerinin atıldığı, zoraki paylaşım yapılan dogalliktan uzak bir uygulama haline gelmişti. Ben Apple'ın bir gün mutlaka geri adim atıp eski görünümüne döneceğine inansam da bu öyle olmadı ve o zamandan sonra Apple'a karşı hep bir burukluk hissettim. Düşünsenize iOS 6 yüklü iPhone 3GS- 4 - 4s - 5 modelli telefonları kullanmak ne büyük keyifti. Yaptığınız çoğu işlem sanatsal bir gösteri edasıyla gözlerinizin önünden kayıyor ve bir işiniz olmasa bile sırf o akışkan görüntüyü tekrar izlemek için menüye girip dolanıyorsunuz.. klasörlere girdiğinizde ekranın ayrılması görev yöneticisinin kullanımı zor da olsa o güzelliği..Şuanda elimde 6s var ama bu telefonu almadan önce iOS 6 lı temiz bir iPhone 5 bulsaydım kesinlikle onu alırdım zira yazılımdan mıdır nedir gayet hızlı ve stabil çalışıyordu. Kullandığım şeylerin bana verdiği keyifi ölçebilen bir insan olduğumu düşünüyorum 6-7 sene önce kullandığım iPhone 3GS in keyfi bambaşkaydı. şuan elimdeki 6s bu tadı kesinlikle verememektedir.Umarim bir gün sistemi tamamıyla iOS 6 ya döndüren bir tweak ya da benzeri birşey çıkartırlar çünkü günümüzde kullanılan iPhonelar jailbreak olmadan benim icin keyif vermeyen zevksiz bir cihaza dönüşmektedir. Sana da r.i.p demek istiyorum sevgili Steve.

Tips
Tips
Üst Alt