Neler yeni

Bu fotoğraf edit-efekt nasıl yapıldı ?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar aslında çok uzun zamandan beridir bunu çok arıyorum ama nasıl yapıldığını ya da neyle yapıldığını bir türlü bulamadım. Bu sabah ulu önderimizin vefatlarının yıldönümü münasebetiyle izmir büyükşehir belediyesi sosyal medya sayfasında bir paylaşımla tekrar beni meraka itti. Atatürk'ün bir fotoğrafından bir sonraki fotoğrafına geçerken o geçiş efekti! İşte bu nasıl yapıldı ? Bu konu hakkında görüş öneri tavsiyeniz olur mu şimdiden teşekkü ederim.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Adobe Affer Effect Programı İle Videoları Nette Var

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İnternette videoları mevcut araştırırsanız çıkar

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
arkadaşım dediğini anladım ben de sana soruyorum ki internette ne olarak aratacagım da çıksın ? internette araştıracak tam adı bulsam zaten gelip buradan yardım istemezdim. Belli ki sen biliyorsun işte sana zahmet bir yazsan ?

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
arkadaşım madem sen de bilmiyorsun ne diye burada kafa şişirmeye çalışıyorsun. Ben konu başlığında ne diyorum sen bana after effects in bütün slaytlarına ilişkin arama linki atıyorsun. Bilmiyorsan bari vakit çalma bilen biri varsa o gelir en doğru linki atar biz de merakımızı gidermiş oluruz.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşım madem sen de bilmiyorsun ne diye burada kafa şişirmeye çalışıyorsun. Ben konu başlığında ne diyorum sen bana after effects in bütün slaytlarına ilişkin arama linki atıyorsun. Bilmiyorsan bari vakit çalma bilen biri varsa o gelir en doğru linki atar biz de merakımızı gidermiş oluruz.
kardeş açtığın konuya bakıyorumda gerksiz bir konu açmışsın sebebide bununla ilgili google amcada trilyonca kaynak var sadece görunuşe göre sen aramaya uşeniyorsun burda arkadaşla tartışıb saygısız davranınca sorunun cevabını internetde çoktan bulmuştun yapmıyalım böyle şeyler lutfen çoçuk değilsiniz arkadaş sana yardım etmek istemiş fark etmez doğru ve ya yanlış sonucta buraya hiç kimse yazmayada bilirdi ki hiç kimsede yazmıyor tavrından dolayı arkadaş iyi kötu yardım etmeye çalışmış lutfen iyi davranalım bir birimizle iyi gunler dilerim
Mesaj düzenlendi:

Ben sana like atdım buyur.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt