Neler yeni

Tweak BTC Mouse & Trackpad

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@onderazazi diyoruz milattan önceki tweak’i canlandırdı kaldırmasaydınız insanlar yararlanırdı neyse bişey demiyorum başka.

Son düzenleme:

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam yanlış anlamayın ama crackli tweak paylaşımı bildiğim kadarıyla yasak.. Yönetici arkadaşlar büyük ihtimal konunuzu silecektir..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Sockettor

Geliştirici izni olmayan Tweak ve uygulama Paylaşımı Son derecede YASAKTIR !!

JailbreakTR

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@efsane6 hocam ben de biliyorum crackli uygulamanın paylaşımı yasak olduğunu davanıza saygı duyuyorum ama geliştirici kayıp yok yani adam bir buçuk aydır reddit de de heryerde de bununla ilgili bütün konuları araştırdım milattan önce yapılmış bir tweak’i canlandırdı diyelim yani bunu yapan da bizden sizden biri buna sizin de saygı göstereceğinizi düşünmüştüm neyse konu silinebilir teşekkürler

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@efsane6 hocam ben de biliyorum crackli uygulamanın paylaşımı yasak olduğunu davanıza saygı duyuyorum ama geliştirici kayıp yok yani adam bir buçuk aydır reddit de de heryerde de bununla ilgili bütün konuları araştırdım milattan önce yapılmış bir tweak’i canlandırdı diyelim yani bunu yapan da bizden sizden biri buna sizin de saygı göstereceğinizi düşünmüştüm neyse konu silinebilir teşekkürler
Tweak Açık kaynak değilse paylaşılması vs. Yasaktır...

bu sitede sadece üyeler değil , Geliştiricilerde giriş/çıkış yaptığı için

Forum kuralları ona göre verilmiştir..

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt