Neler yeni

Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux) Linkler yenilendi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
0.9.7 için geliştiriciye istekte bulunan başkalarıda var ama bir gelişme yok henüz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
0.9.7 için geliştiriciye istekte bulunan başkalarıda var ama bir gelişme yok henüz.

peki yeni versiyonda bu hatanin duzeltilme ihtimali var midir? bilginiz ya da fikriniz var mi?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
linux destekli güncelleme çıkmadığı için adamlar da güncelleme yapamıyor

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
usta en sona geldim eror verdi pc de acilmiyor telde baska telden yaziyom Allah icin yardim edin
Mesaj düzenlendi:

Eyvallah oldu adamsın

Son düzenleme:

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yakında checkra1n 0.10.0 çıkacak bu sürümde 5s hatası düzeltilecek çıktığı zamanda bootra1n'e eklenir. Ayrıca 13.4 ve 12.4.6 desteği de gelecek yanında birkaç hata düzeltmesiyle birlikte.

utkuddk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Konu anlatımı çok güzel olmuş elinize sağlık, ilk macOS kurarak denedim sonuç yine aynı olarak dfu ya giremedi hiçbir türlü giremiyor dediklerini harfiyen yapıyorum birsürü video izledim yine olmuyor normalde de dfu moda geçmediğini fark ettim

tturkmenn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
2 defa denedim ikisinde de iphone 8 plus 13.3.1 cihazım açılmadı. Yedekten tekrar cihazı kurtardım. Sebebi ne olabilir?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@tturkmenn yukarda bi arkadaş daha sizinle aynı cihaz ve aynı sorunu yaşadığını yazmış. Sanırım bu cihazlardada sıkıntı çıkarabiliyor tıpkı kapsadığı halde 5s'lerin olmaması gibi. Olmazsa yeni sürüm çıkana kadar Uncover deneyin.

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Geçen hafta 12.4.3 cihzıma bootrain le jb yaptım ama az önce kamera fotoğraf çektiğinnde kaydetmiyordu ve ilk fotoğraftan sonra donuyırdy galeride de fotoğrafları gizleyemiyordum respring yaptım ama düzelmedi ben de telefonu kapatıl açtım. Tekrar nasıl jb yapacam yine aynı yöntemle mi ve bu kamera sorununu yaşayan ya da bilgisi olan var mı ne yapmalıyım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Geçen hafta 12.4.3 cihzıma bootrain le jb yaptım ama az önce kamera fotoğraf çektiğinnde kaydetmiyordu ve ilk fotoğraftan sonra donuyırdy galeride de fotoğrafları gizleyemiyordum respring yaptım ama düzelmedi ben de telefonu kapatıl açtım. Tekrar nasıl jb yapacam yine aynı yöntemle mi ve bu kamera sorununu yaşayan ya da bilgisi olan var mı ne yapmalıyım
Evet aynı yöntemle jb yapacaksınız.diger sorunla ilgili de I Cleaner kurun ordan tüm tweakleri devre dışı bırakın ve kontrol edin sorum devam ediyor mu.eger etmiyorsa I cleanerdan tweakleri tek tek devreye sokup deneyin.sorun çıkaran tweaki bulunca kaldırın.

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yeni
Evet aynı yöntemle jb yapacaksınız.diger sorunla ilgili de I Cleaner kurun ordan tüm tweakleri devre dışı bırakın ve kontrol edin sorum devam ediyor mu.eger etmiyorsa I cleanerdan tweakleri tek tek devreye sokup deneyin.sorun çıkaran tweaki bulunca kaldırın.

yeni tweak yüklemedim ama son bikaç gündür

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yeni

yeni tweak yüklemedim ama son bikaç gündür
Olsun.jb işi böyledir daha sonradan etkilemiş olabilir tweakler.siz deneyin.jb siz ilken kamera sorunu devam ediyor mu?

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Olsun.jb işi böyledir daha sonradan etkilemiş olabilir tweakler.siz deneyin.jb siz ilken kamera sorunu devam ediyor mu?

Yok jb gidince kamera düzeldi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yok jb gidince kamera düzeldi
Tamam sen dediğim gibi I Cleaner ile dene eğer sorun tweaklerle alakalı Çıkmazsa demek ki sorun jb.o zamanda sen karar vereceksin ya jb ye devam yada jb siz devam.

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tamam sen dediğim gibi I Cleaner ile dene eğer sorun tweaklerle alakalı Çıkmazsa demek ki sorun jb.o zamanda sen karar vereceksin ya jb ye devam yada jb siz devam.

Hmm eyvallah sağolasın

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jb yaptıktan sonra apple kimliği doğrulaması istiyor normal mi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@reallynigga normalde jb yaptın diye istemiyor, jb olduysa parolanızı doğrulayıp devam edin.

Tips
Tips
Üst Alt