Neler yeni

Bloutooth arabaya bağlanma sorunu

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar dün sabah gayet güzel bağlandı.herşey normaldi..akşam arabaya bindim birtürlü bağlanmadı telefon arabaya...iki kulaklık bir akıllı saat denedim problem yok baglanıyor.ama arabaya bir türlü bağlanmıyor...telefonda aygıtı unut dedim tekrar bağlanmaya çalıştım olmadı arabadan cıhazı unut dedim tekrar bağlanmaya çalıştım yine olmadı nafile....sorun ne olabilir....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

slmrkl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşım telefonu kapatıp açın. Arabayı da aynı şekilde kitleyip tekrar açın. Tekrar deneyin.Başıma böyle bişey gelmişti. Bu şekilde çözmüştüm.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
hocam benim araç megane 4 aynı sorunu bende yaşıyordum 2-3 günde bir sonra aracın ekranından görünür hale getir diye bir başlık gördüm ona bastım anında bağlandı artık cihazı görmeyince o şekilde yapıyorum

aracınız panelinden bluetooth görünür hale getir seçenegi filan varsa onu açın

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşım telefonu kapatıp açın. Arabayı da aynı şekilde kitleyip tekrar açın. Tekrar deneyin.Başıma böyle bişey gelmişti. Bu şekilde çözmüştüm.
Kapatıp açma olayını denemiştim ama tekrar deneyeyim.hatta belki jailbreaktendir diye jailbreaksiz de denemedim olmamıştı.tekrar denerim ama...

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Benim 3,20 de başıma gelmişti.
Cihaz (araba) hafızası dolmuş, nasıl oluyorsa (!)
Cihazları sildim direkt bağlandı.
JB ile alakalı olduğunu sanmıyorum, eğer ki bluethoot ile alakalı bir çimdik ( :) ) kurmadıysan.
Cihazları silmeyi dene

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benim 3,20 de başıma gelmişti.
Cihaz (araba) hafızası dolmuş, nasıl oluyorsa (!)
Cihazları sildim direkt bağlandı.
JB ile alakalı olduğunu sanmıyorum, eğer ki bluethoot ile alakalı bir çimdik ( :) ) kurmadıysan.
Cihazları silmeyi dene
Yok herhangi bir tweak kurmadım Bluetooth la alakalı...jb ile alakası yok bencede..çünkü jb sizkende bağlanmıyor...hafıza ile alakası yok altı üstü 2 tane tel baglanıyor arabaya.biri benim biride biraderin...telefonda da bağlandığım 3 tane cihaz var altı üstü...

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Yok herhangi bir tweak kurmadım Bluetooth la alakalı...jb ile alakası yok bencede..çünkü jb sizkende bağlanmıyor...hafıza ile alakası yok altı üstü 2 tane tel baglanıyor arabaya.biri benim biride biraderin...telefonda da bağlandığım 3 tane cihaz var altı üstü...

Dostum yorumları okudum. O zaman sorunun nereden kaynaklandığını bulmak lazım.
1- Araba ile başka bir telefon bağlama çalış (eğer bağlanırsa sorun senin telefonundadır).
2- Telefonu başka bir araba ile bağlama çalış (eğer bağlanırsa sorun senin arabandadır ama bağlanmazsa sorun jailbreaktendir).
Bir dene bakalım...

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostum yorumları okudum. O zaman sorunun nereden kaynaklandığını bulmak lazım.
1- Araba ile başka bir telefon bağlama çalış (eğer bağlanırsa sorun senin telefonundadır).
2- Telefonu başka bir araba ile bağlama çalış (eğer bağlanırsa sorun senin arabandadır ama bağlanmazsa sorun jailbreaktendir).
Bir dene bakalım...
Evet bunu bende düşündüm...yarın deniyicem..biraderin tel baglanıyor araçla benim tel aracı hiç bulmuyor bile.ama saatle kulaklıkla falan baglanıyor...yarın başka bir araçla deniyicem bakalım...
Bu arada yaklaşık 2 aydır beta 12.1.1 ile jailbreakliyim.ve düne kadar bu şekilde hep bağlandı araca.....

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Evet bunu bende düşündüm...yarın deniyicem..biraderin tel baglanıyor araçla benim tel aracı hiç bulmuyor bile.ama saatle kulaklıkla falan baglanıyor...yarın başka bir araçla deniyicem bakalım...
Bu arada yaklaşık 2 aydır beta 12.1.1 ile jailbreakliyim.ve düne kadar bu şekilde hep bağlandı araca.....

Eğer senden başkası kullandıysa arabayı kendi cihazını eşlemek için senin cihazını silmiş olabilir. Aracın hafızası doluysa bulmaz zaten.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eğer senden başkası kullandıysa arabayı kendi cihazını eşlemek için senin cihazını silmiş olabilir. Aracın hafızası doluysa bulmaz zaten.
Yok kardeşim telefonda ağ ayarlarını sıfırladım sorun çözüldü..telefonda hepi topu iki telefon vardı.biri benim biri biraderin...

Tips
Tips
Üst Alt