Neler yeni

birden bire jailbreak gitti

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
arkadaşlar akşam oyun oynadım sonra telefonun sarjı 5 oldu sarja taktım kapattım uyudum sabah kalktığımda jailbreak gitmiş halde açtım telfonu hiç bişi yapmadım gece yatarken jailbreak vardı sabah baktım gitmiş halde crashreportere felanda baktım herhangi bi sıkıntı yok sizce neden olmuş olabilir?
şimdi tekrar jailbreak yaptım

Cihaz
iphone 8
Sürüm
1.4

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
kapatıp açınca jailbreaksiz olarak telefon açılır. siz hangi jailbreak aracı kullanıyorsanız tekrar aktif edeceksiniz. iyi forumlar.
not: jailbreak nedir nasıl kullanılır vs konularını araştırırsanız tam bilgi sahibi olursunuz. İyi forumlar.

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
kapatıp açınca jailbreaksiz olarak telefon açılır. siz hangi jailbreak aracı kullanıyorsanız tekrar aktif edeceksiniz. iyi forumlar.
not: jailbreak nedir nasıl kullanılır vs konularını araştırırsanız tam bilgi sahibi olursunuz. İyi forumlar.
kapatıp açmadım hocam.
checkra1n kullanıyorum
Mesaj düzenlendi:

telefonun sarjıda bitmedi açtığımda 100 sarj

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
hocam konuda kapattım açtım yazmışsınız. şimdi telefonu kapatmadım yazıyorsunuz...

ben ikinci ihtimali de yazayım. tweak ve repo listenizi buraya video olarak yüklerseniz size sorun var mı yok mu söyleyelim. restart atmış telefonunuz

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
hocam konuda kapattım açtım yazmışsınız. şimdi telefonu kapatmadım yazıyorsunuz...

ben ikinci ihtimali de yazayım. tweak ve repo listenizi buraya video olarak yüklerseniz size sorun var mı yok mu söyleyelim. restart atmış telefonunuz
ustam kapattım açtım derken güç düğmesine bir kez basıp ekranın kapanmasından bahsediyorum öyle uzun basıp kapatmaktan değil

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
telefon restart atmış. tweaklerinizi repolarınızı kontrol edin. iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt