Neler yeni

BiP Hediye İnternet

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar arkadaşımdan ögrendim hala aktif mi bilmiyorum fakat bunu yaparak 3GB internet yapabilirsiniz.

İlk önce BİP uygulamasına girip keşfetten senyapdiye aratıp çıkan kısma girin ve şişe görev verecek fizy görevi fizyden 25 adet müziği dinlemenizi isteyecek 20-30 saniye bir müziği açsanız yeter açtıktan sonra size 3GB internet hediyesi verecektir güle güle kullanın.

8765

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar arkadaşımdan ögrendim hala aktif mi bilmiyorum fakat bunu yaparak 3GB internet yapabilirsiniz.

İlk önce BİP uygulamasına girip keşfetten senyapdiye aratıp çıkan kısma girin ve şişe görev verecek fizy görevi fizyden 25 adet müziği dinlemenizi isteyecek 20-30 saniye bir müziği açsanız yeter açtıktan sonra size 3GB internet hediyesi verecektir güle güle kullanın.

Ekli dosyayı görüntüle 8765

Foruma sıcak fırsatlar diye bir bölüm açılsın Bizde takip edelim bence. Süper hala devam ediyor.

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aynı şekilde bipten sürpriz noktayı yapabilirsiniz. AklocationX tweaki ile kendinizi hediyenin orda gösterirseniz (3 km ve aşağısı olmak süretiyle) hediyeleri alabilirsiniz.günde 3 hakkınız var.

waspote

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
6 hafta boyunca her hafta turkcell uygulamaları üzerinden görev vererek günlük hediye veriyor. Etkinliğin ismi senyapdiye. İnternet sitesi de mevcut ordan görevleri takip edebilirsiniz.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Ekli dosyayı görüntüle 8765
Ömer hocam bu süper nokta hilesini yapıyorum ama 3 km geçtimi alamıyorum bazı android kullanıcıları sınırsız km den süper nokta hilesi yapıyor tasarruf moduna alıp bununla ilgili bir bilgin varımı telefonum 11.3.1 jailbreakli

waspote

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ömer hocam bu süper nokta hilesini yapıyorum ama 3 km geçtimi alamıyorum bazı android kullanıcıları sınırsız km den süper nokta hilesi yapıyor tasarruf moduna alıp bununla ilgili bir bilgin varımı telefonum 11.3.1 jailbreakli
Hocam ben de çevremde bulunan android telefonlarından yapıyorum wifi tasarruf moduyla :DD jbyle olabilir mi bilmiyorum ama varsa süper olur

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hocam ben de çevremde bulunan android telefonlarından yapıyorum wifi tasarruf moduyla :DD jbyle olabilir mi bilmiyorum ama varsa süper olur
YouTube’da Videolar var araştır yaparsın

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler sonunda süper nokta sınırsız km hilesini iPhone de yapabildim yapabilmeniz için telefon jailbreak olmalı
1 Activator tweak yükle
2 LocationFaker yükle
3 battivator tweak yükle alt yorumlarda fotoğraf atmışım bakarak ayarları ayni şekil yapın
4 Activator gir herhangi bir gir ordan durum çubuğuna bir kez dokunun a location Services seçerek çıkın
5 bip gir süper noktaya gir uzak bir noktaya bakarak aklında tutarak LocationFaker gir sonra o yeri aratır bul bip gir eğer noktanın üstüne geldiyse kazan bas tamamdır
Mesaj düzenlendi:

Video çekebilsem atarım
4 ve 1 kısım yapmasanızda olur

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Beyler sonunda süper nokta sınırsız km hilesini iPhone de yapabildim yapabilmeniz için telefon jailbreak olmalı
1 Activator yükle
2 LocationFaker yükle
3 Activator gir herhangi bir gir ordan durum çubuğuna bir kez dokunun a location Services seçerek çıkın
4 bip gir süper noktaya gir uzak bir noktaya bakarak aklında tutarak LocationFaker gir sonra o yeri aratır bul bip gir eğer noktanın üstüne geldiyse durum çubuğu basarak konumu kapatıp hemen kazan bas tamamdır
Mesaj düzenlendi:

Video çekebilsem atarım
deniyorum şimdi umarım başarılı olur :) geri dönüş yapacağım
Mesaj düzenlendi:

1 Activator yükle
2 LocationFaker yükle
3 Activator gir herhangi bir gir ordan durum çubuğuna bir kez dokunun a location Services seçerek çıkın
4 bip gir süper noktaya gir uzak bir noktaya bakarak aklında tutarak LocationFaker gir sonra o yeri aratır bul bip gir eğer noktanın üstüne geldiyse durum çubuğu basarak konumu kapatıp hemen kazan bas tamamdır
Mesaj düzenlendi:

Video çekebilsem atarım
mağlesef olmadı 3 km ve ötesi sıkıntılı..

Son düzenleme:

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Mesaj düzenlendi:

Hocam çok hızlı yap ben yaptım şimdi Sultanbeyli deyim Kadıköy den aldım

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Mesaj düzenlendi:

2 defa aldım ama ondan sonra daha alamadım neden oldu acaba anlamadım buga mı girdi ne oldu anlamadım ama 2 defa aldım uzak yeri

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
2 defa aldım ama ondan sonra daha alamadım neden oldu acaba anlamadım buga mı girdi ne oldu anlamadım ama 2 defa aldım uzak yeri
Ben yapamadım bir türlü,3 km ile sınırlı kalıcaz artık:)

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben yapamadım bir türlü,3 km ile sınırlı kalıcaz artık:)
Hocam Valla ben yapıyorum bir şu tweak yükle battivator onu yükle tr yamasınıda yükle ayarlarını foto atıyorum aynen yap bir daha dene 50 kişi yaptıım İstanbul dan Niğde den aldım bir parmağın saatin üstünde bir parmağın kazan botun üztünede hemen 2 aynı anda bas
Mesaj düzenlendi:

İnanmıyorsan video çekip atarım nere istiyorsan ordan alırım semt şehir söyle ben İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum

Ekli dosyalar

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam Valla ben yapıyorum bir şu tweak yükle battivator onu yükle tr yamasınıda yükle ayarlarını foto atıyorum aynen yap bir daha dene 50 kişi yaptıım İstanbul dan Niğde den aldım bir parmağın saatin üstünde bir parmağın kazan botun üztünede hemen 2 aynı anda bas
Mesaj düzenlendi:

İnanmıyorsan video çekip atarım nere istiyorsan ordan alırım semt şehir söyle ben İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum
Evet tekrardan dediklerini yapıp denedim ve olumlu sonuç aldım,teşekkürler👏🏻

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Dediğin her şeyi yaptım işe yaradı 3 defa hak veriyor günde peki hocam aylık limiti kaldıracak bir yöntem varmı

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dediğin her şeyi yaptım işe yaradı 3 defa hak veriyor günde peki hocam aylık limiti kaldıracak bir yöntem varmı
Aylık limit 10 yakınız var bence Hakınınızı bir ay için iyi ayarlayın takip ettiğim bir yer var onunda çözümü gelebilir takipteyim

Tips
Tips
Üst Alt